Poranny przegląd prasy: 25 września 2014 r.- jazda w dół trwa…Dzisiaj ma być inaczej.. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
25 wrz 2014, 05:04

Poranny przegląd prasy: 25 września 2014 r.- jazda w dół trwa…Dzisiaj ma być inaczej..

97Na GPW karty wciąż rozdają  sprzedający. Na otwarciu notowań mieliśmy płochą nadzieję o przerwaniu korekty.WIG20 ruszył w górę zyskując 0,2 – 0,5 proc., co pozwoliło zaatakować  psychologiczną barierę 2500 pkt. Z biegiem czasu zapał kupujących słabł, a popołudniu nasiliła się realizacja zysków.

Słabo spisywały się przede wszystkim największe spółki warszawskiej giełdy. Najsilniejszych...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.