Poranny przegląd prasy 26 Lutego 2016 r.- raz na czerwono, raz na zielono…kalejdoskop trwa… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
26 lut 2016, 05:12

Poranny przegląd prasy 26 Lutego 2016 r.- raz na czerwono, raz na zielono…kalejdoskop trwa…

Giełdowe indeksy odrabiały straty z środy. Od głównego peletonu  tym razem odstawały średniaki i maluchy.Pozytywnie zaskoczyło CCC, które wykazało zyski wyższe od konsensusu. Wyniósł on 105 mln zł. Akcje CCC podrożały o 6,6%. Zarząd CCC nie podjął jeszcze decyzji podziału zysku za 2015 r. Rozważa zarówno ograniczenie dywidendy jak i wstrzymanie jej wypłaty .Cena papierów GPW wzrosła o 2% po opublikowaniu rekordowych przychodów. Zawiódł...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.