Poranny przegląd prasy 26 sierpnia 2015 r.- czarny poniedziałek za nami. Marne odbicie w Warszawie… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
26 sie 2015, 06:16

Poranny przegląd prasy 26 sierpnia 2015 r.- czarny poniedziałek za nami. Marne odbicie w Warszawie…

Początkowo inwestorzy ochoczo zabrali się do odkupywania przecenionych w poniedziałek walorów. Na półmetku sesji WIG20 był nawet 2,7 proc. nad kreską. W drugiej części notowań entuzjazm w Warszawie wyraźnie opadł, tak jak gdyby decyzja Ludowego Banku Chin okazała się decyzją hamującą popyt na polskim rynku akcji…Na zachodnioeuropejskich rynkach akcji wszystko odbywało się prawidłowo, a przewaga kupujących nie podlegała żadnej dyskusji....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.