Poranny przegląd prasy 3 czerwca 2016 r.- lekkie, korekcyjne odbicie…Wsparcie na 1750 pkt obronione. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
03 cze 2016, 04:54

Poranny przegląd prasy 3 czerwca 2016 r.- lekkie, korekcyjne odbicie…Wsparcie na 1750 pkt obronione.

Czwartkowa sesja na warszawskiej giełdzie przyniosła tylko delikatne odreagowanie. Obroty były niższe niż podczas dwóch poprzednich spadkowych sesji. Wśród 20 największych spółek wyróżniały się drożejące o przeszło 2% walory CCC i BZ WBK.

Słabo prezentowały się papiery LPP taniejące o 4,88%. O 2,7% potaniała Energia osiągając tym samym najniższy kurs w swojej giełdowej batalii. Przez rok Ci, co trzymają jej papiery, stracili już...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.