Poranny przegląd prasy 30 czerwca 2016 r. - z dużymi oporami przepychamy indeksy do przodu… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
30 cze 2016, 05:04

Poranny przegląd prasy 30 czerwca 2016 r. - z dużymi oporami przepychamy indeksy do przodu…

Łagodniejsze oczekiwania dotyczące polityki monetarnej w USA pozwalają polepszać sentyment na globalnym rynku akcji. Zanosi się na brak podwyżek w USA przez cały 2017 rok… Rentowności obligacji wyraźnie obniżyły się od momentu ogłoszenia wyników angielskiego referendum. Również powiązane z nimi kontrakty na stopę procentową wskazują niezwykle łagodne warunki monetarne na najbliższe kwartały. Nawet jeżeli Fed wróci do koncepcji podwyżek stóp procentowych to prawdopodobnie dopiero pod...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.