Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 2 Lipca 2016r. - na „głównym” ponownie w dół… Cały tydzień zamknął 1,4 proc. pod kreską…. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
02 lip 2016, 06:03

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 2 Lipca 2016r. - na „głównym” ponownie w dół… Cały tydzień zamknął 1,4 proc. pod kreską….

Po rozpoczęciu handlu przez kilkadziesiąt minut bykom udawało się utrzymywać główny indeks nad powierzchnią…Później to już podaż dyktowała warunki. Po godz. 10 indeks największych spółek zszedł pod kreskę i  został tam do końca notowań.

Nad kreską uplasowały się  indeksy mniejszych spółek – mWIG40 (0,21%), sWIG80 (0,36%) – a także indeks szerokiego rynku WIG (0,01%).

Wśród warszawskich bluechipów najbardziej wyróżniał się KGHM (3,18%)...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.