Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 05 marca 2016r. - tym razem to My w ogonie europejskiego peletonu… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
05 mar 2016, 07:05

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 05 marca 2016r. - tym razem to My w ogonie europejskiego peletonu…

Zaszkodziła 5-procentowa przecena akcji PGNiG, oraz na przekór rozsądkowi świetne dane z amerykańskiego rynku pracy, ponieważ wspierają scenariusz dalszego zacieśniania polityki pieniężnej w USA.. Do tego spadek wynagrodzeń i przeciętnego czasu pracy pozostawił spory niedosyt i schłodził zapędy przestraszonych nieco inwestorów do kupowania akcji. WIG20 stracił w piątek 0,2 proc. i zakończył tydzień na poziomie 1873 pkt.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.