Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 07 Maja 2016r. - odbicie na koniec tygodnia… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
07 maj 2016, 06:19

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 07 Maja 2016r. - odbicie na koniec tygodnia…

Początek sesji potwierdził słaby klimat na GPW. WIG 20 przebywał po zielonej stronie tylko niecałą godzinę. Później przeszedł na drugą stronę. WIG 20 pozostawał na złej stronie aż do danych z amerykańskiego rynku pracy, które okazały się słabsze od oczekiwań. To wystarczyło do odbicia na silnie wyprzedanym krótkoterminowo rynku. Dane z amerykańskiego rynku pracy zmobilizowały obóz warszawskich byków. Wzrosty niestety nie zostały wsparte obrotami., które na całym rynku osiągnęły poziom 692 mln zł.

Na całym rynku przeważały spółki, których ceny spadły . Wynik - 182/...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.