Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 1 października 2016r. - końcówka tygodnia nadal słaba… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
01 paź 2016, 06:31

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 1 października 2016r. - końcówka tygodnia nadal słaba…

Wyraźne ochłodzenie nastrojów jest efektem powrotu obaw związanych z podwyżką stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych, które na koniec roku wydają się już być pewne. To skutecznie zniechęciło do zakupów, ustawiając notowania w całej Europie.

Akcje  Deutsche Banku mocno traciły kolejny dzień z rzędu, negatywnie ciążąc na notowaniach pozostałych europejskich banków

W spadku na naszym głównym ryneczku duży udział miały  krajowe banki i spółki energetyczne na czele z Eneą, której przedstawiona...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.