Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 10 września 2016r. - dziki atak niedźwiedzi w piątek demoluje warszawski parkiet… | StrefaInwestorow.pl

 Publiczna oferta obligacji PCC Rokita

Obrazek użytkownika don Vito
10 wrz 2016, 06:17

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 10 września 2016r. - dziki atak niedźwiedzi w piątek demoluje warszawski parkiet…

Po stosunkowo neutralnym początku notowań kolejne godziny handlu przyniosły już wyraźne pogorszenie nastrojów. W południe WIG20 tracił już  1,3 proc. W drugiej części handlu paniczna wręcz wyprzedaż walorów jeszcze się nasiliła. Złe nastroje związane były z obawami o obniżenie ratingu Polski przez agencję Moody's oraz spadkami na zachodnioeuropejskich parkietach. Obroty dla szerokiego WIG nie przekroczyły 700 mln zł.

W ciągu ostatniego tygodnia WIG20 stracił 0,8 proc.. Zaliczamy wiec już czwarty z rzędu spadkowy tydzień...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.