Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 31 października 2015r. - Niepewność…stanęliśmy w miejscu… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
31 paź 2015, 06:11

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 31 października 2015r. - Niepewność…stanęliśmy w miejscu…

Przez zdecydowanie większą część sesji indeksy  znajdowały się pod kreską. Dopiero pod koniec sesji kontra byków osłodziła nieco negatywny obraz całego dnia. WIG surowcowy ostro zadołował. Winna Bogdanka, której kurs tym razem poleciał aż o 13,6% (41,21 zł.). Słaby był sektor bankowy. Liderem spadków wśród polskich banków był Bank Millennium, którego kurs zniżkował o 2%.Dopóki rynek nie pozna nie odpowiedzi na pytania dotyczące kombinacji wokół podatku bankowego czy też podatku od transakcji, sektor ten będzie poddawany ciągłym wahaniom i lepiej nie...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.