Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 5 listopada 2016r. - kończymy tydzień na minusie… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
05 lis 2016, 05:31

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 5 listopada 2016r. - kończymy tydzień na minusie…

Wśród największych spółek najmocniej spadła giełdowa wycena PKN Orlen (-3,7 proc). Wycena spółki jest najniższa od ponad tygodnia. Wzrosty kursów zanotowały Cyfrowy Polsat (+1,96 proc.), KGHM i PGNiG (+1,43 proc.).. Notowania akcji KGHM wzrosły o 1,81 proc., a np.PZU o 0,03 proc.

PGNiG podał w piątek, że zarząd zdecydował o nabyciu do 37.105.802 akcji własnych spółki, co stanowi nie więcej niż 0,63 proc. kapitału zakładowego i głosów na jej WZ, w celu umorzenia. Cena zakupu to 5 zł za papier.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.