Natalia Kieszek - blog | StrefaInwestorow.pl

Cavatina Holding

Natalia Kieszek - blog

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG34: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Spółka Games Box zadebiutowała na rynku NewConnect. House Flipper trafił do abonamentu Game Pass. CD PROJEKT oraz PCF Group wypłacą dywidendy jeszcze w wakacje. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG33: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

11 bit studios prezentuje nowy projekt własny The Alters i zostaje wydawcą gry The Invincible od Starward Industries. Poznajemy daty premiery takich produkcji jak Winter Survival Simulator czy Serial Cleaners. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG32: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

W tym tygodniu odbyły się aż 3 polskie premiery gier: Builder Simulator, Green Hell VR oraz POSTAL: Brain Damaged. Medieval Dynasty od Render Cube sprzedał się w nakładzie 1 mln egzemplarzy. Bank of America po raz kolejny „ścina” rekomendację dla CD PROJEKT do 55 zł. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG31: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Na rynku NewConnect zadebiutowała spółka Black Rose Projects. Zakończył się też sezon wyników kwartalnych i rocznych. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG30: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Kolejne spółki z rynku głównego opublikowały wyniki za I kwartał 2022 roku. The Dust zaprezentowało nowy trailer gry I, the Inquisitor. Na rynku NewConnect zadebiutuje nowa spółka, Black Rose Projects. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG29: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

W akcjonariacie CI Games ujawnia się nowy fundusz, Rockbridge TFI wychodzi z inwestycji. DRAGO entertainment zapowiada nowe DLC do Gas Station Simulator. Incuvo oraz PlayWay podają dane sprzedażowe swoich ostatnich produkcji. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG28: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Na polskim rynku gier zadebiutowało ostatnio kilka produkcji m.in. Dinosaur Fossil Hunter od Pyramid Games oraz Bakery Simulator od Live Motion Games. Movie Games jest już bliżej przeniesienia notowań na Główny Rynek GPW. Kolejne spółki prezentują wyniki finansowe za I kwartał 2022 roku. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG27: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Raporty finansowe za 2021 rok opublikowali m.in. BoomBit, All in! Games, Creepy Jar. DRAGO entertainment ustaliło datę premiery Food Truck Simulator. Wyłączne prawa do gry Ghostrunner posiada już 505 Games na mocy trójstronnego porozumienia z One More Level oraz All in! Games. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG26: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

People Can Fly publikuje wyniki finansowe za 2021 rok, Render Cube zapowiada tryb kooperacyjny dla Medieval Dynasty, a Moonlighter z portfolio wydawniczego 11 bit studios trafi na Netflixa w ramach subskrypcji. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG25: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przed nami publikacja wyników finansowych CD PROJEKT oraz Ultimate Games. Za nami bardzo dobra premiera Green Hell VR od Incuvo. A Starward Industries aktualizuje informacje na temat swojego pierwszego projektu, jakim jest Niezwyciężony. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG24: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Raporty finansowe za 2021 rok opublikowali w tym tygodniu CI Games oraz Big Cheese Studio. Krzysztof Kostowski, prezes PlayWaya, podsumował ostatni miesiąc i zapowiedział kilka premier gier jeszcze w kwietniu. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG23: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Na dobre rozpoczął się sezon wynikowy za rok 2021. Raporty finansowe w tym tygodniu opublikowali Ten Square Games, Huuuge Inc oraz Artifex Mundi. All in! Games powołał nowego prezesa zarządu. 7 kwietnia szykują się dwie ważne premiery: Green Hell VR oraz THE HOUSE OF THE DEAD: Remake. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG22: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Na GPW rozpoczynają się notowania nowego indeksu WIG-Gry. CD PROJEKT zapowiada nową grę osadzoną w uniwersum wiedźmińskim. 11 bit studios publikuje wyniki finansowe za 2021 rok. Klabater aktualizuje plany produkcyjne oraz wydawnicze. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG21: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Movie Games aktualizuje plany produkcyjne oraz wydawnicze. World War 3 od The Farm 51 przyciąga większą liczbę graczy niż Battlefield 2042. Chimera od Creepy Jar może zadebiutować we wczesnym dostępie w 2023 roku. Oto najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia w polskim gamingu na giełdzie.

Obrazek użytkownika Natalia Kieszek

GNG20: Gaming Na Giełdzie - podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia

Wojna w Ukrainie wciąż trwa, a coraz więcej spółek zarówno polskich jak i zagranicznych blokuje sprzedaż swoich tytułów w Rosji oraz na Białorusi. Mimo to, branża gier stara się funkcjonować normalnie. Creepy Jar prezentuje trzeci dodatek do Green Hella z serii Spirits of Amazonia, a Simteract oraz Image Power prezentują nowe tytuły z portfolio.