Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze osiągają niesamowite stopy zwrotu z każdej inwestycji, którą poczynią? | StrefaInwestorow.pl

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze osiągają niesamowite stopy zwrotu z każdej inwestycji, którą poczynią?

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze osiągają niesamowite stopy zwrotu z każdej inwestycji, którą poczynią?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad postawionym w tytule pytaniem? Kiedy rozpoczynałem swoją giełdową karierę myślałem, że to taka prosta sprawa. Obliczyłem sobie, że będę zarabiał 10-20% miesięcznie i za kilka lat będę milionerem. Szybko jednak przekonałem się, że giełda to nie bajka! Bardzo szybko uczy pokory początkującego inwestora.

Po pierwszej, bolesnej nauczce na jakiś czas dałem sobie spokój z inwestowaniem. Po pewnym czasie znowu zarobiłem trochę pieniędzy i postanowiłem wrócić na parkiet. Tym razem powiedziałem sobie, że będzie inaczej. Kupiłem kilka książek o tematyce giełdowej, na które wydałem kilkaset złotych. Chciałem przygotować się lepiej niż za pierwszym razem. Przeczytałem wszystkie zakupione książki i pewien, że wiem już wszystko, zacząłem inwestować. Naprawdę sądziłem, że jestem o wiele lepiej przygotowany niż za pierwszym razem.

Nawet się mnie nie pytaj, jakie wtedy dostałem tęgie lanie! Wydane na książki kilkaset złotych nie dało mi zupełnie nic. Powiedziałbym, że wręcz mi zaszkodziło, robiąc w głowie początkującego inwestora mętlik. Skąd miałem wiedzieć co działa, a co nie? Straciłem jeszcze więcej pieniędzy niż przy pierwszym podejściu. To była kosztowna lekcja.

Doszedłem do wniosku, że coś robię nie tak. Dopiero po kilku latach doświadczeń w inwestowaniu i utracie sporej ilości pieniędzy wreszcie zrozumiałem, że wykorzystywanie technik w sposób, który prezentowany jest w książkach nie daje skuteczności większej niż 50%.

Z biegiem czasu jestem o tym wręcz przekonany. Inwestowanie to sztuka, a nie nauka. Dopiero doświadczenie i praktyczna wiedza może Ci pokazać, jak skutecznie wykorzystywać techniki zawarte w książkach o inwestowaniu. Tego właśnie możesz nauczyć się dzięki członkostwu w Strefie Inwestorów.

Paweł Biedrzycki

Paweł Biedrzycki

Aktywny inwestor giełdowy od 2003 roku, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 18-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków. Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych – skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach Skuteczny Inwestor, Profesjonalny Inwestor, czy Wall Street. Laureat nagrody specjalnej NBP im. Władysława Grabskiego. Komentator wydarzeń gospodarczych w programie Zoom na Giełdę w Polsat News 2 oraz w innych stacjach radiowych i telwizyjnych.

4 podstawowe problemy indywidualnego inwestora giełdowego

Po latach inwestowania, zdobywania wiedzy i doświadczeń, i co ważne poświęcenia 100% czasu na giełdę stwierdzam, że każdego, zwłaszcza początkującego inwestora dotyka jeden z czterech, podstawowych problemów. Prawdopodobnie, co najmniej jeden z nich dotyczy także Ciebie.

Problem ❶: Jak zdobyć pieniądze?

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że zwłaszcza początkujący inwestor nie dysponuje dużymi kwotami, które może przeznaczyć na inwestowanie na giełdzie. Właśnie dlatego tak ważna jest ochrona kapitału, który się posiada już od samego początku inwestorskiej kariery. Kiedy nauczysz się jak nie tracić pieniędzy, będziesz miał otwartą drogę do nauczenia się jak je zarabiać.

W Strefie Inwestorów kładziemy duży nacisk na ochronę kapitału. Nauka polega na tym, że każda opisywana transakcja poprzedzona jest analizą. Poziom ryzyka znany jest od samego początku, dlatego że skuteczna ochrona kapitału to fundament długoterminowego zarabiania na giełdzie. Pieniądze zainwestowane w członkostwo w Strefie Inwestorów pomogą Ci uchronić się przed bolesnymi stratami, zwłaszcza na początku inwestycyjnej kariery.

Problem ❷: Jak znaleźć czas na inwestowanie?

Nikt przy zdrowych zmysłach, zwłaszcza początkujący inwestor giełdowy nie rzuca swoich dotychczasowych zajęć i nie inwestuje wszystkich oszczędności na giełdzie. Właściwie każdy inwestor ma ograniczoną ilość czasu, jaką może poświęcić na inwestowanie na giełdzie. W tym czasie trzeba:

 • zdobywać nową wiedzę,
 • wyrobić sobie zdanie na temat sytuacji rynkowej,
 • znaleźć okazje inwestycyjne.

To niełatwe, zwłaszcza dla początkującego inwestora, który właśnie przez brak czasu wpada w pułapkę "informacyjnego urodzaju", czy "szumu informacyjnego". Przeszukiwanie dostępnych źródeł, szczególnie książek, czy internetu wymaga czasu.

Skąd jednak mamy wiedzieć, która wiedza jest warta naszego czasu - co będzie dla nas zarabiać pieniądze, a co nie?

Doskonale znam tę sytuację z własnej historii. Korzystając ze Strefy Inwestorów, odzyskasz czas i będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne w inwestowaniu. Zamiast tracić czas na przeglądanie setek stron i lekturę niekoniecznie zawsze najlepszych książek, będziesz mógł zdobyć praktyczną wiedzę w przystępnej formie:

 • wpisów w blogu inwestorskim na temat aktualnej sytuacji rynku i spółek,
 • praktycznych artykułów,
 • bogatych w najświeższe informacje ze spółek podcastów,
 • okresowych raportów i analiz video.

Problem ❸: Jak i skąd zdobywać wiedzę?

Większość osób, kupujących nowy telewizor czy aparat, rzadko kiedy w pierwszej kolejności sięga do instrukcji obsługi. Mi również zdarza się postępować w ten sposób. Zrozumiałe jest więc dla mnie, że kiedy podejmie się decyzję o rozpoczęciu inwestowania na giełdzie, chce się od razu zacząć zawierać transakcje. Wiem, bo za pierwszym razem zrobiłem identycznie. Wiedza teoretyczna bez praktyki jest mało atrakcyjna, dlatego tak kuszące jest kupienie tej czy innej spółki. Niestety, chociaż w ten sposób można się szybko wiele nauczyć, to jest to z reguły obarczone dużą stratą kapitału.

W Strefie Inwestorów znajdziesz tylko praktyczną wiedzę, prezentowaną w raportach, artykułach, podcastach, a przede wszystkim codziennym blogu inwestorskim. Pokażemy Ci konkretne przykłady:

 • analizy rynku światowego (USA, Niemcy, Waluty i Surowce),
 • analizy rynku polskiego (GPW),
 • wybranych spółek (GPW).

W ramach edukacyjnych portfeli dostępnych w Strefie Inwestorów, w sprzyjających okresach rynkowych zobaczysz przykłady potencjalnych transakcji, z dokładnym omówieniem przyczyn otwarcia, wskazaniem poziomu wejścia i ochrony kapitału (stop loss). Transakcje prowadzone są na żywo - na aktualnych przykładach z rynku, a wyniki z inwestycji śledzone. Dostaniesz praktyczną wiedzę o inwestowaniu.

Problem ❹: Jak zdobyć doświadczenie?

Inwestowanie to wymagające zajęcie i niestety statystyka w tej dziedzinie jest nieubłagana. Ponad połowa polskich inwestorów giełdowych inwestuje na giełdzie krócej niż 5 lat. Zatem inwestorzy nie tyle nie pamiętają poprzednich krachów, czy okresów euforii, żeby wiedzieć jak postępować. Oni po prostu nie znają historii, nie mieli okazji jej doświadczyć. Właśnie dlatego giełdowe krachy i euforyczne wzrosty będą się zawsze powtarzać. Na rynek cały czas trafiają nowi inwestorzy, którym brakuje doświadczenia, by móc ustrzec się przed pułapkami.

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie, to członkostwo w Strefie Inwestorów może Ci to znacznie ułatwić. W ramach abonamentu do Twojej dyspozycji oddaję Ci doświadczenia z przeszło 18 lat mojego, nieprzerwanego inwestowania na GPW, którymi dzielę się na łamach Strefy Inwestorów.

Ponadto możesz czerpać z doświadczeń innych, rozsądnych inwestorów będących członkami Strefy Inwestorów. Masz wybór i nie musisz zdawać się tylko na jedną opinię o rynku. Wszystko to w ramach jednego abonamentu.

Nawet nie masz pojęcia ile mnie kosztowało testowanie wiedzy z książek, czy internetu w rzeczywistym inwestowaniu, zanim udało mi się wyrobić swój styl inwestowania. Moje, przeszło 18 letnie doświadczenia spisuję w Strefie Inwestorów od 2007 roku, dzięki czemu lepiej znam i rozumiem potrzeby jej czytelników, inwestorów takich jak Ty.

Rozwiązanie: Tylko poprzez ciągły rozwój, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia możemy osiągnąć sukces

W założeniach, giełdy zostały stworzone dla ludzi bogatych: dużych firm handlowych, czy finansowych. Teraz postęp technologiczny sprawił, że każdy ma do nich dostęp. Obowiązujące zasady i podział ról jednak się nie zmieniły. To duzi gracze cały czas utrzymują kontrolę nad rynkiem i decydują o jego średnioterminowej i długoterminowej perspektywie.

Jedyne co może zrobić indywidualny inwestor, to nauczyć się śledzić duży kapitał i zacząć tę wiedzę wykorzystywać do skutecznego i zyskownego inwestowania. Bez tego nie osiągniesz sukcesu i stracisz tym samym szansę na poprawę swojej sytuacji finansowej.

Dzięki członkostwu w Strefie Inwestorów, zobaczysz jak można skutecznie inwestować i w jaki sposób wygrywa się z dużym kapitałem. Samemu może się to okazać dla Ciebie dużo trudniejsze.

Moja recepta na sukces finansowy

Na zakończenie chciałbym tylko napisać, że w inwestowaniu próbowałem wielu rzeczy, ale metodą prób i błędów doszedłem do wniosku, że najlepiej sprawdza się Analiza Techniczna wspierana przez Analizę Fundamentalną z dodatkiem ciągłej obserwacji ruchów dużego kapitału oraz insiderów. To skuteczne połączenie metod trendowych, price action i ważnych informacji rynkowych.

Cały czas zdobywam nową wiedzę i rozwijam się, ale mimo to rynek nie przestaje mnie zaskakiwać. Po kilkunastu latach doświadczeń uważam, że nauczenie się i konsekwentne stosowanie kilku prostych zasad i technik może pozwolić każdemu inwestorowi w czasie hossy bić rynek, a w bessie osiągać stopę zwrotu lepszą niż indeksy. Dowodzą tego wyniki edukacyjnych portfeli inwestycyjnych, jakie prowadzone są w ramach Strefy Inwestorów.

Receptą dla Ciebie na sukces finansowy jest poznanie skutecznych technik inwestycyjnych i wybranie odpowiednich dla siebie. Każdy ma inny charakter i podejście do ryzyka, dlatego każdy powinien dobrać sobie najodpowiedniejsze dla niego metody, ale także, by się rozwijać, cały czas testować inne.

W Strefie Inwestorów każdy uczy się jak skutecznie pomnażać swój kapitał. W zależności od stosunku do ryzyka - jeden więcej, drugi mniej, ale każdy w ostatecznym rozrachunku zyskuje wiedzę, doświadczenie i pieniądze. Po to właśnie od ponad 14 lat istnieje Strefa Inwestorów.

💰 Uzyskaj dostęp do atrakcyjnych bonusów

Dołączając teraz do Strefy Inwestorów otrzymasz atrakcyjne bonusy: miesięczny abonament w Sindicator.net oraz dostęp do praktycznego WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost.

Dołączając teraz do Strefy Inwestorów otrzymasz atrakcyjne bonusy: Raport Jak inwestować w spółki dywidendowe, miesięczny abonament w Sindicator.net oraz dostęp do praktycznego WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost.

⍟ Dobre spółki dywidendowe – jak je znaleźć i stworzyć portfel dywidendowy [Webinar Specjalny dla członków Strefy Inwestorów]

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze specjalnym skierowanym do członków Strefy Inwestorów, który będzie poświęcony inwestowaniu w spółki dywidendowe na GPW. W trakcie spotkania, które odbędzie się w czwartek, 26 maja 2022 r. o godz. 20:00, omówimy sposoby wyszukiwania najlepszych spółek dywidendowych oraz przyjrzymy się najciekawszym z nich. W ramach spotkania poruszymy następujące tematy:

 • Aktualna sytuacja na rynku pod kątem budowy portfela spółek dywidendowych.
 • Jak znaleźć dobrą spółkę dywidendową w kilku krokach.
 • Najciekawsze spółki dywidendowe
 • Na co zwracać uwagę jak już mamy spółkę dywidendową w portfelu?

Webinar odbędzie się w czwartek, 26 maja 2022 r. o godz. 20:00. Spotkanie poprowadzą Paweł Biedrzycki oraz Piotr Kwestarz.

⍟ Raport Jak inwestować w spółki dywidendowe

Raport Jak inwestować w spółki dywidendowe to kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych, zainteresowanych inwestowaniem w spółki dywidendowe. W raporcie znajdziesz odpowiedzi na tak ważne pytania, jak:

 • Co to jest idealna spółka dywidendowa i dlaczego wysoka stopa dywidendy nie zawsze musi oznaczać świetną okazję inwestycyjną?
 • Jak znaleźć zdrowe spółki dywidendowe, z szansą na dalszy wzrost kursu akcji??
 • Czy teraz jest dobry moment na budowę portfela dywidendowego i kiedy najlepiej to robić?

W raporcie znajdziesz też aktualne zestawienie spółek, spełniających kryteria zdrowej spółki dywidendowej, z wieloletnią historią generowania zysków i szansą na dalszy wzrost.

Raport Jak inwestować w spółki dywidendowe zostanie opublikowany dla abonentów Strefy Inwestorów w czwartek, 19 maja 2022 r.

⍟ WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost

Dołączając do Strefy Inwestorów lub wznawiając swoje członkostwo w maju 2022 r. otrzymasz jako bonus dostęp do nowego wideo edukacyjnego, pt. "Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost". Dowiesz się z niego na czym polegają oba podejścia, jakie są ich zalety i jak odróżnić jedne spółki od drugich. (wideo jest dostępne w części premium Strefy Inwestorów).

⍟ Miesięczny abonament w Sindicator.net dla wszystkich członków Strefy Inwestorów

Dołączając teraz do Strefy Inwestorów lub wznawiając swoje członkostwo otrzymasz całkowicie bezpłatnie miesięczny abonament w Sindicator.net.

Dla wielu inwestorów, w tym dla mnie, Sindicator.net to narzędzie niezbędne do skutecznego inwestowania w spółki z polskiej giełdy.

Jest to skaner rynku giełdowego z bazą danych finansowych spółek, które są notowane na GPW (dane aktualne i archiwum). Oprócz funkcji wyszukiwania spółek z wykorzystaniem 24 wskaźników analizy fundamentalnej, analizy technicznej cykli (trendy) oraz siły relatywnej, Sindicator.net posiada moduł wyszukiwania spółek dywidendowych, a także moduł analizy rynku, który pozwala oceniać sytuację rynkową na GPW.

Dołączając do Strefy Inwestorów uzyskasz miesięczny abonament w Sindicator.net całkowicie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego członkostwa w Strefie Inwestorów w dniu 10 czerwca 2022 r., ponieważ wtedy nastąpi przydział tego bonusu.

✅ Zapraszam do Strefy Inwestorów

Oczywiście członkostwo w Strefie Inwestorów to jedna z dróg rozwoju inwestorskiego. Do niczego Ciebie nie namawiam. To Twoja decyzja, czy chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie i zarabiać inwestując na giełdzie, będąc członkiem Strefy Inwestorów. To twoja decyzja, czy chcesz wejść na tę ścieżkę rozwoju inwestorskiego, czy chcesz podążać nią z innymi rozwijającymi się inwestorami, pod okiem doświadczonych przewodników.

Wydłużona, 30 dniowa GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jestem przekonany, że członkostwo w Strefie Inwestorów pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności inwestorskie i zdobyc nową, praktyczną wiedzę o giełdzie, dlatego daję na nie rozszerzoną, 30-dniową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli zmienisz zdanie, będziesz mógł uzyskać pełny zwrot zainwestowanej kwoty. Bez zadawania pytań, bez tłumaczenia.

Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu napiszesz i wyślesz na adres P.Biedrzycki@StrefaInwestorow.pl taką lub podobną wiadomość:

Paweł, dziękuję za dostęp do Strefy Inwestorów. Doceniam waszą pracę, ale poproszę o zwrot w ramach gwarancji satysfakcji.

Pełny zwrot zainwestowanej kwoty otrzymasz w przeciągu ok. 3 dni roboczych.

☞ Całe ryzyko biorę na siebie. Ty możesz tylko zyskać.

Dołączając teraz do Strefy Inwestorów uzyskasz dostęp do codziennych analiz i komentarzy, praktycznej wiedzy o inwestowaniu oraz do społeczności inwestorów giełdowych.

Co zyskasz dołączając teraz
do Strefy Inwestorów?

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 18 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Raport"Jak inwestować w spółki dywidendowe" (dostępny od 19 maja).
 • BONUS SPECJALNY ②: Webinar"Dobre spółki dywidendowe – jak je znaleźć i stworzyć portfel dywidendowy" (26 maja).
 • BONUS SPECJALNY ③: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 10 czerwca 2022 r.).
 • BONUS SPECJALNY ④: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w maju 2022 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Sprawdź co inni inwestorzy myślą o Strefie Inwestorów

Od 2007 roku, z wiedzy dostępnej w Strefie Inwestorów i doświadczeń innych inwestorów skorzystało ponad 6000 osób. Zobacz opinie niektórych z nich:
Jakub Ujejski
"Strefa inwestorów, to pierwszy znany mi serwis, który w tak przystępny sposób traktuje analizę techniczną. Podoba mi się również, że nie rozpisujesz się nad wyższością analizy technicznej nad fundamentalną czy też odwrwotnie, a zamiast tego łączysz ich elementy. Dobre jest również to, że operujesz przykładami z naszej rodzimej Giełdy Papierów Wartościowych i za ich pomocą obrazujesz zachowania inwestorów."
Jakub Ujejski
Redaktor naczelny dochodowo.pl
Robert
"Codziennie śledzę analizy całego zespołu Strefy Inwestorów. Szczególnie pomagają mi analizy Pawła, Tomka i Ewy. Tomek świetnie potrafił przewidzieć przyszłość na JSW. Pełny szacunek dla niego.

Właśnie dzięki mojej obecności w Strefy Inwestorów pierwszy raz od kilku lat zarobiłem na giełdzie. Nie powielałem portfela Strefy Inwestorów, ale zawsze starałem się mieć u siebie kilka z nich. Grałem spekulacyjnie na akcjach i udało mi się podwoić mój kapitał w 2016 r. Jestem bardzo zadowolony z mojej obecności w Strefie Inwestorów i oczywiście przedłużę mój abonament."

Robert, Kielce
Andrzej Kamiński
"Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie praktyczne podejście do inwestowania przedstawione w Strefie Inwestorów. Zajmuję się finansami od dłuższego czasu i jak dotąd nie trafiłem jeszcze na tak skondensowaną, przedstawioną w dogodny i obrazowy sposób wiedzę, dotyczącą skutecznego pomnażania pieniędzy. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Gorąco polecam ten serwis."
Andrzej Kamiński
Doradca ds. finansowych
Anna
"Wróciłam do SI po dłuższej przerwie i jestem bardzo miło zaskoczona. Naprawdę jest super. Jest AT i są fundamenty. Wszystko się uzupełnia, naprawdę dobra robota :)"

Anna, Warszawa
Krzysztof

"Mam bardzo ograniczony czas i zdecydowanie najcenniejsze jest dla mnie wskazanie spółek ciekawych pod względem fundamentalnym w dłuższym terminie (lub nawet spekulacyjnie), które mają potencjał. W zasadzie jestem w stanie poświęcić czas tylko tym wybranym spółkom, na które ktoś już zwrócił uwagę albo, które zostaną zaprezentowane na webinarze. Interesuje mnie jedynie kilka branż a do tej pory nie zrobiłem nawet wstępnej selekcji spółek pod tym względem. Głównym problemem jest więc w tej chwili brak czasu na selekcję. Tu jest dla mnie największy potencjał Strefy Inwestorów. Nie jest istotne, czy spółki za chwilę zyskają na wartości a to, jaka jest jakość zarządzania i gdzie leży ewentualny potencjał spółki, resztę informacji na temat konkretnej spółki można doszukać.

Inną ogromną wartością są spotkania z zarządami, najlepiej kilkoma, bo wtedy jest motywacja, żeby wziąć udział we wszystkich. Nie wydaje mi się, żeby po pandemii była konieczność rezygnowania z webinarów na rzecz spotkań bezpośrednich, spotkania online ogromnie upraszczają całą logistykę (a często w ogóle umożliwiają udział w spotkaniu). Pozdrawiam!"

Krzysztof, Poznań
Katarzyna

"Bardzo się cieszę ze znalazłam strefę inwestorów, korzystam codziennie. Podziwiam wkład pracy (niektóre godziny wpisów świadczą o oddaniu sprawie prowadzących:) Cały czas się uczę. Jestem zadowolona, przedłużyłam abonament. Pozdrawiam prowadzących bardzo serdecznie! :)"

Katarzyna, Wrocław

Ostatnio dołączyli do
Strefy Inwestorów

6 miesiące 3 tygodnie temu
Agnieszka, Polska
6 miesiące 3 tygodnie temu
Janusz, Polska
6 miesiące 3 tygodnie temu
Jan, Polska
6 miesiące 3 tygodnie temu
Mateusz, Polska
6 miesiące 3 tygodnie temu
Jacek, Polska