UNIMOT otworzył stację paliw AVIA w centrum Lublina | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
19 gru 2017, 11:11

UNIMOT otworzył stację paliw AVIA w centrum Lublina

W Lublinie, przy ul. Czechowskiej 19A, uruchomiono całodobową stację paliw pod marką AVIA. Uroczyste otwarcie wraz z eventem odbyło się 19 grudnia w godzinach 10-18. W ramach wydarzenia, goście stacji mogli skorzystać z ciekawych atrakcji, m.in. symulatora dachowania oraz alkogogli, symulujących stan nietrzeźwości. W dniu otwarcia klienci tankowali paliwo po niższych cenach, a do każdej kawy otrzymywali hot doga za symboliczną złotówkę.

Stacja AVIA w Lublinie dysponuje ośmioma stanowiskami z benzyną 95 i 98 oraz olejem napędowym. Klienci mogą skorzystać z obszernego parkingu oraz bezpłatnej sieci WI-FI. Placówka jest wyposażona w sklep z kącikiem kawowym Esenso Cafe, który ofertuje aromatyczną kawę z mieszanki ziaren specjalnie skomponowanej dla marki AVIA. W okresie zimowym oferta Esenso Cafe jest powiększona o pyszną kawę z syropem piernikowym i cynamonem.

2(1)

Dodatkową korzyścią dla kierowców jest fakt, że od 20 grudnia stacja AVIA w Lublinie będzie akceptowała program rabatowy zamawiania tańszego paliwa przez aplikację mobilną Tankuj24. Dzięki aplikacji, rabat na każdy litr paliwa będzie można tu otrzymać codziennie, nie tylko w dniu uroczystego otwarcia.

Przypomnijmy, że stacja w Lublinie jest już 12. w Polsce obiektem pod szyldem AVIA. W ubiegłym tygodniu UNIMOT uruchomił 3 stacje AVIA w Wielkopolsce, a do końca roku planuje otworzyć jeszcze 3 placówki.

O spółce

Nową sieć stacji paliw pod marką AVIA tworzy w Polsce UNIMOT S.A. - spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, specjalizująca się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. UNIMOT S.A. jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia AVIA International, zrzeszającego 90 firm z 14 krajów Europy, które zajmują się produktami petrochemicznymi i energetycznymi. Spółka ma prawo sprzedawać te produkty na polskim rynku pod marką AVIA.

Źródło: Spółka, #UNT

Ostatnie wiadomości