Logo AVIA na stacjach w Szczecinie i Chojnicach | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 gru 2017, 12:56

Logo AVIA na stacjach w Szczecinie i Chojnicach

Zakończył się rebranding kolejnych stacji paliw, które przystąpiły do sieci AVIA. Tym razem biało-czerwone barwy przyjęły stacje w Szczecinie i Chojnicach. 

W Szczecinie, na terenie dzielnicy Prawobrzeże, ukończono budowę nowej stacji paliw pod marką AVIA. Stacja będzie obsługiwała zarówno mieszkańców okolicy, jak również ruch tranzytowy pomiędzy miastem a pobliską drogą ekspresową S3. Jest to jedna z największych w Polsce placówek pod marką AVIA, oferująca 9 stanowisk do tankowania, w tym 5 stanowisk ON TIR, zintegrowanych z dystrybutorami AD Blue do obsługi samochodów ciężarowych. Szczecińska stacja AVIA przyjmie pierwszych klientów w styczniu 2018 r., wtedy też pojawi się na liście placówek współpracujących z aplikacją mobilną Tankuj24. Aplikacja umożliwia zakup paliwa po cenach niższych niż na pylonie stacji i jest znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla kierowców, ale również dla firm. Korzystając z aplikacji, przedsiębiorcy otrzymują na koniec miesiąca zbiorczą fakturę za paliwo, unikając tym samym zbierania pojedynczych faktur za każde tankowanie.  

Kolejna stacja, która właśnie przyjęła szyld AVIA, znajduje się w Chojnicach, pod adresem Karolewo 18, przy drodze łączącej Chojnice z Bytowem. Obiekt oferuje 7 stanowisk do tankowania, w tym 2 dla samochodów ciężarowych.  Na stacji w Chojnicach również można zamawiać paliwo za pośrednictwem aplikacji Tankuj24. Wkrótce zostanie tam także wprowadzone paliwo premium - AVIA Diesel Gold, przeznaczone dla kierowców ceniących sobie moc, cichą pracę silnika i jego łatwy rozruch.    

O spółce

Nową sieć stacji paliw pod marką AVIA tworzy w Polsce UNIMOT S.A. - spółka notowana na Giełdzie Papierów              Wartościowych, specjalizująca się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem    ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. UNIMOT S.A. jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia AVIA International, zrzeszającego 90 firm z 14 krajów Europy, które zajmują się produktami petrochemicznymi i energetycznymi. Spółka ma prawo sprzedawać te produkty na polskim rynku pod marką AVIA.   

Źródło: Spółka, #UNT

Ostatnie wiadomości