Unimot: AVIA ma 20 stacji paliw | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 mar 2018, 11:33

Unimot: AVIA ma 20 stacji paliw

Franczyzowa sieć stacji paliw AVIA, rozwijana w Polsce przez UNIMOT, liczy 20 placówek. Ostatnio dołączyła do niej stacja w Damiętach, w Mazowieckiem.

W województwie mazowieckim działa w sumie 5 stacji AVIA. Uruchomiona w ostatnich dniach marca placówka znajduje się w miejscowości Damięty 1 (Goworowo) i jest przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Wśród sześciu stanowisk do tankowania głównych paliw (ON, Pb95, Pb98) jest miejsce dla pojazdów typu TIR oraz oddzielne stanowisko do tankowania LPG. Stacja jest wyposażona w dobrze zaopatrzony sklep, oferujący w szerokiej gamie produktów m.in. oleje i płyny marki AVIA. W ofercie gastronomicznej placówka proponuje hot-dogi oraz kącik Esenso Cafe, ze specjalnie zaprojektowaną dla marki AVIA mieszanką kaw.

W bliskim sąsiedztwie stacji AVIA w Damiętach znajduje się sala bankietowa, co zapewnia dodatkową ilość klientów podczas weekendów. Po Świętach Wielkanocnych stacja zaoferuje usługę Tankuj24, umożliwiającą zakup paliwa on-line, i uruchomi sprzedaż paliwa za pomocą kart UTA i DKV.

Nową sieć stacji paliw pod marką AVIA tworzy w Polsce UNIMOT S.A. - spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, specjalizująca się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. UNIMOT S.A. jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia AVIA International, zrzeszającego 90 firm z 14 krajów Europy, które zajmują się produktami petrochemicznymi i energetycznymi. Spółka ma prawo sprzedawać te produkty na polskim rynku pod marką AVIA.

Źródło: spółka, #UNT
 

Ostatnie wiadomości