Premiera „Deep Diving Simulator” 27 maja | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
23 kwi 2019, 09:47

Premiera „Deep Diving Simulator” 27 maja

Polski deweloper Jujubee S.A. ujawnił, że ich najnowsza produkcja Deep Diving Simulator będzie dostępna już 27 maja 2019. Gra zaoferuje graczom satysfakcjonujące doświadczenia nurkowania głębinowego i będzie dostępna na platformie PC.

Twórcy chcą pokazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który nawet do dnia dzisiejszego pozostaje w większości nieodkryty, przypominając tym samym o ekstremalnych sytuacjach, z którymi musi zmierzyć się zawodowy nurek. Zapierające dech w piersiach miejsca wypełnione morskimi mieszkańcami powitają poszukiwacza przygód, który będzie musiał używać rozmaitych narzędzi, aby osiągnąć swoje podwodne cele.

Przyjazny profesor prosi gracza o pomoc w wydobywaniu różnych przedmiotów z głębin mórz i oceanów. To proste zadanie może jednak przekształcić się w podróż do zaginionego miasta Atlantydy. Każda lokacja ma swoje własne wyzwania, z którymi gracz musi się zmierzyć, aby odnieść sukces. Trzeba mieć na uwadze, że czyhające rekiny lub wędrujące płaszczki mogą nie tolerować obecności gracza na swoich terytoriach.

Ważnym aspektem gry jest jej wartość edukacyjna. Dla przykładu, gracz podczas swojej podróży będzie świadkiem miejsca, które zostało zniszczone przez zanieczyszczenia, w wyniku czego podwodne gatunki desperacko próbują ratować swoje życie. Jednak gracz będzie miał możliwość naprawienia szkód, ratując żółwie złapane w sieci lub używając specjalnego narzędzia do oczyszczania ławic ryb ze szkodliwych substancji. To gracz decyduje, czy naprawdę chce pomóc morskiemu życiu.

Za warstwę audio jest odpowiedzialny Adam Skorupa, twórca niesamowitych utworów występujących w takich produkcjach jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy, Bullestorm i wielu innych. Aktualnie twórcy skupiają się na wersji PC, jednak studio planuje także wydać grę Deep Diving Simulator na Maca, konsolach oraz VR w niedalekiej przyszłości.

  • Cena podstawowa: $19.99/€17.99
  • Cena w dniu premiery: $14.99/€13,99

O Jujubee: Studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks”, „Truck Simulation 19”, grę przygodowo-dokumentalną „KURSK” oraz nadchodzący „Deep Diving Simulator”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).

Źródło: Spółka, #JJB

Ostatnie wiadomości