Klabater: Apocalipsis w gronie wybranych gier w usłudze Xbox Game Pass na PC | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
12 cze 2019, 08:49

Klabater: Apocalipsis w gronie wybranych gier w usłudze Xbox Game Pass na PC

Apocalipsis: Harry at the End of the World, debiutancka produkcja studia Punch Punk Games z portfolio wydawniczego spółki Klabater, znalazła się w gronie wyselekcjonowanych gier, które Microsoft udostępni w najnowszej usłudze Xbox Game Pass na PC. Grę będzie można pobrać w cenie miesięcznego abonamentu, z oficjalnego sklepu Microsoft Store.

Xbox Game Pass to działająca od 2018 roku usługa Microsoftu, która polega na subskrypcji gier wideo dla Xboxa. W cenie abonamentu użytkownik otrzymuje miesięczny dostęp do bogatej biblioteki gier na konsolę Xbox One, Xbox 360 oraz Xbox pierwszej generacji. Podczas Targów E3 Microsoft ogłosił rozszerzenie usługi o gry na PC. Xbox Game Pass dla PC da graczom nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier PC na Windows 10, od znanych twórców i wydawców gier, m.in. do Apocalipsis: Harry at the End of the World.

- W gronie wyselekcjonowanych gier pecetowej wersji Xbox Game Pass znalazł się tytuł z naszego portfolio wydawniczego – Apocalipsis: Harry at the End of the World. Gracze już wielokrotnie docenili historię i atmosferę wykreowaną przez utalentowany zespół Punch Punk Games. Niewiele gier oferuje tak ambitną wizję, która zachwyca rozmachem, ale i dbałością o szczegóły. Tytuł zdobył już wiele nagród na festiwalach branżowych na całym świecie. Cieszymy się, że dzięki nowej usłudze Microsoftu będzie dodatkowo promowany i zyska nową grupę odbiorców. – informuje Michał Gembicki, członek zarządu spółki Klabater.

Apocalipsis: Harry at the End of the World to klasyczna przygodówka point & click z oprawą graficzną inspirowaną średniowiecznymi rycinami. Gracz wciela się w postać Harrego, który po śmierci ukochanej wyrusza w mroczną podróż przez niebezpieczne krainy, by ją odzyskać. Historia przesiąknięta jest średniowiecznym mistycyzmem i filozofią. Opowieści zaczerpnięte zostały z Boskiej komedii Dantego Alighieri.

O Klabater:

Klabater to polski wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka świadczy twórcom gier wideo (developerom) kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo strategiczne i pomoc w zarządzaniu projektem i produkcją, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Spółka pozyskuje partnerów i projekty na rynkach lokalnych - w regione CEE, CIS i LATAM, natomiast swoja działalność wydawniczą prowadzi na rynkach globalnych, w oparciu o platformy cyfrowej dystrybucji: Steam, GOG, GreenMan Gaming czy Humble. Klabater posiada również status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox ONE, PlayStation oraz Nintendo oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed pracujący nad grą Crossroads Inn.

Ostatnie wiadomości