OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-09-29 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 wrz 2020, 16:46

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-09-29

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-09-29

JEDNOSTKI OFE29.0928.09zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife36,4236,260,4410137459530
Allianz33,9933,860,385983983033
PKO BP Bankowy34,5834,460,355700543074
Aviva34,9834,870,3227991538908
Nationale-Nederlanden37,7437,620,3233517576791
Aegon33,8533,720,3911361486263
Pocztylion32,5732,450,372293161639
PZU35,5735,470,2817587107438
AXA34,7034,610,268209103141
Generali34,1934,050,416323887786

kom mra/amp/

Ostatnie wiadomości