Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 maj 2021, 07:31

Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej

Poniżej zamknięcia i zmiany indeksów w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile, ***Kolumbii z 14.05. i Argentynie:

IndeksKrajWartość (pkt.)1D (%)1W (%)1M (%)1Y (%)YTD (%)
S&P 500USA4163,29-0,25-0,60-0,5340,9410,84
Dow Jones IndustrialUSA34327,79-0,16-1,190,3739,5612,16
NASDAQ Comp.USA13379,05-0,38-0,17-4,7944,883,81
Russell 2000USA2227,1190,110,65-1,5766,9912,77
S&P/TSX Comp.Kanada19474,650,560,580,6433,0311,71
IPCMeksyk49371,980,31-0,991,3233,0312,04
IBOVESPABrazylia122937,90,870,841,5151,413,29
IPSAChile4147,86-9,33-9,72-16,8510,22-0,70
COLCAPKolumbia1289,752,180,61-2,0822,40-10,30
MERVALArgentyna56094,992,278,4017,6939,249,50

(PAP Biznes)

aj/

Ostatnie wiadomości