Phantom Liberty, Lords of The Fallen... podsumowanie Gamescom 2023 - Natalia Kieszek, Podcast 21% rocznie
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
05 wrz 2023, 15:12

Najważniejszy kwartał dla polskiej branży gier na GPW od lat, podsumowanie Gamescom 2023 - Natalia Kieszek, Podcast 21% rocznie

Kalendarz premier na koniec 2023 roku jest już wypełniony po brzegi. Polskie spółki będą prezentować swoje najważniejsze i największe produkcje jak Phantom Liberty (dodatek do Cyberpunka), Lords of the Fallen czy Ghostrunner 2.

W polskiej branży gier wreszcie zaczyna się coś dziać. Po kilku latach przerwy od dużych premier, powracają produkcje mocno wyczekiwane zarówno przez graczy jak i inwestorów. Dla kilku spółek będzie to moment „sprawdzam”, ponieważ wydadzą swój pierwszy projekt. Warto również podkreślić, że branża gier przeszła sporą przemianę od czasu pandemii, o czym też opowiadamy.

Zobacz także: Gamescom 2023 - relacja. Jakie polskie tytuły wyróżniały się z tłumu gier na jednym z największych eventów gamingowych świata

W 95. odcinku podcastu 21% rocznie omawiamy jak zmieniła się polska branża gier na przestrzeni lat, opowiadamy jak wyglądały tegoroczne targi Gamescom oraz jak prezentowały się polskie spółki i przedstawiamy najświeższy kalendarz premier na koniec 2023 roku.

Zobacz także: Kalendarz premier polskich gier do końca 2023 roku. Jakie produkcje trafią do graczy od spółek z NewConnect i GPW

Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki, Natalia Kieszek: @KieszekNatalia) oraz mailem: podcast[at]strefainwestorow[dot]pl.
 

Pobierz podcast:

Podcast 21% rocznie 95.mp3 (kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako")

Słuchaj podcastu w iTunes:

Podcast 21% rocznie w iTunes

Słuchaj podcastu na Spotify

Słuchaj podcastu na Spotify

Słuchaj podcastu w Soundcloud:

Podcast 21% rocznie na Soundcloud

W tym podcaście:

 • 00.01.18 Nawarstwienie premier na koniec 2023 roku
 • 00.02.23 Zmiany w polskiej branży gier na przestrzeni lat
 • 00.10.16 Relacja z targów Gamescom - Phantom Liberty od CD PROJEKT
 • 00.13.50 Hype na Lords of the Fallen od CI Games
 • 00.16.32 Druga część Ghostrunnera produkcji One More Level
 • 00.18.32 Alaskan Road Truckers od Road Studio
 • 00.22.08 Sequel House Flippera z premierą w grudniu
 • 00.24.14 Portfolio wydawnicze 11 bit studios
 • 00.27.15 Produkcje grupy The Dust
 • 00.30.02 Paranoid od MadMind Studio
 • 00.32.00 Stoisko gier indie na Gamescomie
 • 00.34.08 Czy warto pojechać na targi Gamescom?
   

Natalia Kieszek i Paweł Biedrzycki

Natalia Kieszek Paweł Biedrzycki

Paweł Biedrzycki

Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków. Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych – skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach Skuteczny Inwestor, Profesjonalny Inwestor, czy Wall Street.

Natalia Kieszek

Redaktor prowadząca Strefy Inwestorów, w serwisie pracuje od 2019 roku. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Jako dziennikarz, specjalizuje się w tematyce spółek z branży gier notowanych na giełdzie. Pisze również na tematy gospodarcze i ekonomiczne.

Czekamy na wasze komentarze i uwagi

Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Dajcie znać, co jest dobrze, a co można Waszym zdaniem zrobić lepiej. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki) oraz mailem: podcast[at]strefainwestorow[dot]pl.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News