Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201475.90-1.085150
mWIG402864.48-0.2417212
sWIG8010049.800.5435378
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
ERG$ERG27.600021.05
STELMET$STL6.950019.83
ZASTAL$ZST1.540015.79
SOLAR$SOL3.000012.78
RAFAMET$RAF10.500010.53
MEDIACAP$MCP1.50509.85
CPGROUP$CPG7.95009.81
SECOGROUP$SWG14.80009.63
AMICA$AMC77.20007.22
BOOMBIT$BBT19.19007.21
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
KREDYTIN$KRI6.0500-24.38
CAPITAL$CPA1.0500-8.70
INTERFERI$INF2.9200-8.18
WIKANA$WIK1.2100-7.63
INPRO$INP3.9000-7.14
TALANX$TNX150.0000-6.83
GTC$GTC6.1500-6.25
CEZ$CEZ65.6000-6.22
BEDZIN$BDZ9.8000-6.22
CDRL$CDL11.4500-6.15

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.