Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202073.11-0.911190
mWIG403829.040.3216222
sWIG8011758.77-0.5232444
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
KREDYTIN$KRI13.600023.64
TALANX$TNX178.000014.84
ENAP$ENP1.300014.04
UNIMOT$UNT28.600012.16
PEMANAGER$PEM10.50009.38
PAMAPOL$PMP1.06008.16
TBULL$TBL13.30007.26
ZASTAL$ZST1.70006.92
MEDIACAP$MCP2.03006.28
SILVAIR-REGS$SVRS11.11005.81
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
VENTUREIN$VTI1.1250-10.00
ALTA$AAT2.2000-9.84
UNICREDIT$UCG53.2000-9.83
EUROHOLD$EHG5.2000-8.77
SOLAR$SOL5.8000-7.94
BBIDEV$BBD4.5500-7.89
LOKUM$LKD13.2000-7.69
ELEKTROTI$ELT3.9000-7.58
POLNORD$PND2.2300-7.47
PKNORLEN$PKN82.1200-6.30

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.