Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202203.100.1010100
mWIG403793.47-0.1413234
sWIG8011562.43-0.24234116
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
WORKSERV$WSE1.15208.47
IMPEL$IPL8.20007.89
UNIMOT$UNT26.60006.83
SKOTAN$SKT1.10006.80
ZASTAL$ZST1.82005.81
EUCO$EUC2.59005.71
GROCLIN$GCN1.87005.65
MLPGROUP$MLG49.00005.60
SUNEX$SNX7.26005.52
PAMAPOL$PMP1.18005.36
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
ERG$ERG27.6000-15.34
ENAP$ENP1.0400-9.57
CAPITAL$CPA1.1400-9.52
QUANTUM$QNT14.1000-9.03
ESOTIQ$EAH13.7500-8.33
URSUS$URS1.3300-8.28
BETACOM$BCM9.6300-8.11
DROZAPOL$DPL1.2450-7.09
IDMSA$IDM1.0700-6.96
RAWLPLUG$RWL8.6200-6.91

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.