Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201985.68-2.273170
mWIG404146.97-1.1512262
sWIG8016982.910.3434397
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
ENERGOINS$ENI1.325026.19
PAMAPOL$PMP1.870010.00
SWISSMED$SWD7.46009.71
EUROHOLD$EHG4.14009.52
QUANTUM$QNT23.00009.52
REMAK$RMK12.60008.62
MERCOR$MCR16.85008.36
MBWS$MBW6.60008.20
MOJ$MOJ1.24006.90
MIRACULUM$MIR1.47506.88
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
PLATYNINW$PIW2.5800-9.79
INPRO$INP4.8400-8.68
AGROTON$AGT5.3000-7.99
GROCLIN$GCN1.5200-7.32
TERMOREX$TRR1.1700-6.40
KOMPUTRON$KOM2.5500-5.56
ADIUVO$ADV4.6100-5.53
RAFAKO$RFK1.0600-5.36
SESCOM$SES32.2000-5.29
MERCATOR$MRC420.0000-5.19

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.