Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202344.030.971640
mWIG404035.380.4820137
sWIG8011928.150.52332522
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
IPOPEMA$IPE1.50009.49
TBULL$TBL26.50008.61
PAMAPOL$PMP1.18008.26
SECOGROUP$SWG16.50006.45
PKNORLEN$PKN98.84006.30
ATLANTAPL$ATP4.80005.49
MLPGROUP$MLG43.40005.34
TRANSPOL$TRN3.25005.18
ESOTIQ$EAH15.45005.10
SILVAIR-REGS$SVRS9.45005.00
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
WASKO$WAS1.3300-6.99
OTLOG$OTS4.8000-5.88
PLASTBOX$PLX1.9600-5.54
SYGNITY$SGN2.1100-4.95
ATLASEST$ATL1.6400-4.65
COMPERIA$CPL3.4800-4.40
UNICREDIT$UCG47.8000-4.40
HERKULES$HRS1.6200-4.14
PROTEKTOR$PRT3.5000-3.58
SETANTA$SET2.1600-3.57

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.