Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202162.300.641280
mWIG405285.94-0.1216213
sWIG8019874.170.3531436
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
ENTER$ENT29.400012.21
PCFGROUP$PCF44.360010.62
NOVATURAS$NTU19.00009.83
COALENERG$CLE2.62009.62
MIRBUD$MRB3.87008.40
PLATYNINW$PIW2.16008.00
HELIO$HEL17.80007.23
INVISTA$INV3.42006.87
HARPER$HRP10.10006.65
BOGDANKA$LWB35.10005.72
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
KGL$KGL12.5000-10.07
LARQ$LRQ1.6800-9.19
EMCINSMED$EMC10.6000-8.62
ADIUVO$ADV3.0000-7.41
SANWIL$SNW2.2300-7.08
SUNEX$SNX3.6300-6.80
CAVATINA$CAV23.21-6.41
HMINWEST$HMI25.00-6.37
SESCOM$SES53.0000-6.19
CDPROJEKT$CDR179.7800-6.13

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.