Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201377.91-0.1610100
mWIG403552.541.4026131
sWIG8015895.180.6640328
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
ZUE$ZUE3.690015.31
EKOEXPORT$EEX1.990013.71
GRUPRACUJ$GPP38.0011.60
INTERBUD$ITB1.020010.87
CREOTECH$CRI121.0010.20
OVOSTAR$OVO51.00009.91
IZOBLOK$IZB33.90009.35
SANOK$SNK12.96009.09
PEKABEX$PBX11.55007.44
NANOGROUP$NNG1.30007.44
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
INVISTA$NTC2.6200-13.82
COALENERG$CLE1.9940-13.12
NOVITA$NVT90.0000-11.76
BUMECH$BMC47.0800-9.46
VOTUM$VOT33.9000-8.87
APSENERGY$APE2.7000-8.16
TALEX$TLX11.0000-6.78
ATREM$ATR3.1200-6.31
JWWINVEST$JWW1.7800-5.82
OTLOG$OTS13.2500-5.69

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.