Notowania | StrefaInwestorow.pl

 Publiczna oferta obligacji PCC Rokita

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202164.75-0.415150
mWIG403636.71-0.9211263
sWIG8011449.24-0.0334379
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
RAFAMET$RAF10.800020.00
TALANX$TNX183.500018.39
SUWARY$SUW12.00009.09
SYGNITY$SGN2.66006.40
OEX$OEX18.20005.81
MOSTALPLC$MSP5.58005.68
MASTERPHA$MPH5.40005.06
STELMET$STL8.30005.06
CIGAMES$CIG1.17604.63
NORTCOAST$NCT8.60004.37
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
MEGARON$MEG8.0500-26.82
FMG$FMG9.0000-14.29
PRIMAMODA$PMA1.0200-13.56
PGO$PGO1.1500-11.54
ARCUS$ARC2.4800-11.43
MDIENERGIA$MDI3.4700-7.47
PRIMETECH$PTH1.1600-7.20
ALTUSTFI$ALI1.4400-7.10
PHARMENA$PHR5.72-5.61
WIKANA$WIK1.0400-5.45

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.