Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202064.12-0.696140
mWIG403756.24-0.9710282
sWIG8011570.82-0.55274013
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
VOTUM$VOT10.800012.50
CIGAMES$CIG1.05009.95
PRIMAMODA$PMA1.09009.00
OTLOG$OTS5.40008.00
DATAWALK$DAT34.50007.81
TIM$TIM8.04005.79
ULTGAMES$ULG20.405.59
MEXPOLSKA$MEX3.66005.17
PATENTUS$PAT1.66005.06
FERRUM$FER3.35005.02
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
EKOEXPORT$EEX3.7400-11.37
BOWIM$BOW1.5900-11.17
TARCZYNSKI$TAR16.3000-9.94
MOL$MOL35.5000-9.07
SKOTAN$SKT1.1200-8.94
LCCORP$LCC2.3900-8.78
EUROHOLD$EHG6.4000-7.91
PMPG$PGM1.1400-7.32
ATLASEST$ATL1.3600-6.85
MONNARI$MON4.5300-6.79

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.