Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201850.61-4.290200
mWIG403686.78-3.151372
sWIG8012030.44-3.645723
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
EVEREST$EVE8.750063.55
CORMAY$CRM1.500052.59
HARPER$HRP2.260034.93
BIOMEDLUB$BML1.165013.11
PRIMETECH$PTH1.09809.80
MERCATOR$MRC19.46009.33
SESCOM$SES25.00008.70
DIGITREE$DTR4.34007.96
MAXCOM$MXC13.20007.32
STELMET$STL7.45006.43
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
AILLERON$ALL6.3400-19.34
SILVAIR-REGS$SVRS4.0000-18.53
MBWS$MBW8.9000-18.35
EKOEXPORT$EEX4.8950-16.47
RAFAMET$RAF10.1000-15.83
CAPITAL$CPA1.1000-15.38
GETIN$GTN1.1280-14.80
RAINBOW$RBW23.7000-13.82
TBULL$TBL15.0000-13.54
ADIUVO$ADV5.3000-13.40

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.