Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202012.27-0.359101
mWIG404481.040.0623134
sWIG8019361.280.4134397
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
KPPD$KPD44.000022.22
TRAKCJA$TRK2.990010.74
XTPL$XTP83.20009.33
EUROHOLD$EHG7.60008.57
TIM$TIM25.80007.50
IMS$IMS3.45006.81
PBKM$BKM81.80006.51
NOVITA$NVT184.50006.34
AMBRA$AMB21.20005.47
OTMUCHOW$OTM2.36005.36
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
OPTEAM$OPM17.4500-34.40
FASTFIN$FFI1.2100-19.33
CAPITAL$CPA1.1600-9.38
FEERUM$FEE12.1000-6.92
REINO$RNC1.5000-6.25
PHOTON$PEN13.2000-5.71
CDPROJEKT$CDR176.7600-5.69
PRIMAMODA$PMA1.7000-5.56
BUMECH$BMC3.0000-5.36
ZPUE$PUE231.0000-5.33

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.