Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201817.23-0.085141
mWIG403622.00-0.0516213
sWIG8014781.75-1.12185111
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
AUGA$AUG2.700016.38
MDIENERGIA$MDI6.000015.38
ATREM$ATR3.310014.14
SOLAR$SOL5.860010.57
ENAP$ENP1.47008.89
LIBET$LBT1.94007.78
LIVECHAT$LVC99.40007.46
IZOBLOK$IZB33.40006.37
STALPROD$STP197.00005.91
MERCATOR$MRC320.00005.61
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
BEDZIN$BDZ8.5000-22.02
MEXPOLSKA$MEX1.3200-18.01
FMG$FMG17.1000-14.50
ORCOGROUP$OPG1.2000-12.92
RAFAKO$RFK1.1020-12.54
OAT$OAT19.6000-10.91
GRODNO$GRN17.5500-7.87
SYNEKTIK$SNT28.0000-7.59
CORMAY$CRM2.4700-7.49
BIOMEDLUB$BML24.2000-6.56

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.