Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201886.680.851271
mWIG404403.590.6222162
sWIG8019301.280.36422810
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
LIVECHAT$LVC140.000012.18
GAMEOPS$GOP15.950010.00
SYGNITY$SGN24.80009.25
TRITON$TRI4.34009.05
KGL$KGL11.50009.00
AILLERON$ALL20.80008.33
CREOTECH$CRI140.808.31
RANKPROGR$RNK2.09007.18
BEST$BST22.00006.80
PRAGMAINK$PRI3.50006.71
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
REINO$RNC1.4000-7.28
BEDZIN$BDZ5.2000-7.14
PASSUS$PAS30.50-6.73
RAFAKO$RFK1.3500-5.99
OTLOG$OTS26.5000-5.36
TENDERHUT$THG39.10-5.10
ARCTIC$ATC21.4500-4.03
ODLEWNIE$ODL8.4000-3.89
IZOLACJA$IZO3.9800-3.63
WIRTUALNA$WPL100.0000-3.47

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.