Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202528.80-0.498120
mWIG406683.61-0.2418193
sWIG8024993.58-0.9721554
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
PEPCO$PCO25.500016.12
MUZA$MZA13.80009.09
DADELO$DAD19.00008.57
DATAWALK$DAT65.90008.03
DRAGOENT$DGE26.206.94
ATENDE$ATD3.05005.17
IZOBLOK$IZB54.50004.81
SUNEX$SNX11.00004.56
ENELMED$ENE19.20004.35
DGA$DGA19.60004.26
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
IBSM$IBS103.5000-14.11
EUROHOLD$EHG2.9800-13.87
COMPREMUM$CPR2.0000-11.11
ACAUTOGAZ$ACG31.3000-10.57
EFEKT$EFK6.9500-9.74
WITTCHEN$WTN32.0000-8.31
FMG$FMG105.0000-7.89
MOL$MOL31.6000-7.06
TBULL$TBL4.5800-6.15
SONEL$SON17.4000-5.95

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.