Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202333.01-1.034160
mWIG405349.37-0.3215241
sWIG8021420.57-0.6324479
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
NANOGROUP$NNG5.190012.83
SKYLINE$SKL1.09009.00
SESCOM$SES59.00008.26
BOWIM$BOW10.75008.15
MABION$MAB77.70008.07
MEXPOLSKA$MEX2.39007.17
BERLING$BRG5.20006.12
K2HOLDING$K2H24.40006.09
KOGENERA$KGN36.70005.76
TRAKCJA$TRK2.33005.43
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
SATIS$STS1.4400-15.79
BEDZIN$BDZ8.1500-9.44
ZREMB$ZRE1.2450-9.12
SKOTAN$SKT2.0000-7.41
SOPHARMA$SPH8.1500-7.39
SELENAFM$SEL26.1000-6.45
CELTIC$CPD7.2000-5.88
ZEPAK$ZEP19.7000-5.74
BOGDANKA$LWB37.7500-4.55
AMICA$AMC151.8000-4.41

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.