Podstawy obsługi oprogramowania Fibotrader | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 lis 2007, 21:25

Podstawy obsługi oprogramowania Fibotrader

Fibotrader - otwieranie wykresów, dodawanie wskaźników i inne przydatne funkcje

W poniższym artykule zaprezentuję całą podstawową wiedzę niezbędną do sprawnego poruszania się po oprogramowaniu Fibotrader. Zaprezentuję jak otwierać wykresy, wstawiać różnego rodzaju wskaźniki, obsługiwać obiekty znajdujące się na wykresie. Wskażę kilka rzeczy, które trudno na pierwszy rzut oka odnaleźć w oprogramowaniu Fibotrader. Zaraz po uruchomieniu oprogramowania Fibotrader w górnej części monitora pojawia się główne menu. Menu Fibotrader W tym pasku znajdują się ikonki odwołujące się do ustawień całego programu oraz pomocy. W początkowej fazie korzystania z Fibotradera najważniejszy dla Ciebie jako użytkownika jest żółty folder zaznaczony czerwona strzałką. Pod tą ikoną znajdują się, w odpowiednim folderze, do którego zaimportowaliśmy dane w formacie ASCII, wykresy z naszymi spółkami. O tym jak zaimportować dane pisałem w artykule Import danych w formacie ASCII do oprogramowania Fibotrader.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.