Reguły i wskazówki dla teorii fal Elliotta | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Enigma71
19 lis 2008, 23:31

Reguły i wskazówki dla teorii fal Elliotta

Jako, że zgodnie z tym, co przekazał mi Jotbe, na konferencji „Skuteczny Inwestor 2008” niezmiernym zainteresowaniem cieszyły się prelekcje dotyczące Teorii Fal Elliotta, postanowiłem pójść za ciosem i właśnie na prośbę Jotbe przetłumaczyć z języka angielskiego na nasz ojczysty jeden z najbardziej wyczerpujących zbiorów reguł i wskazówek dotyczących TFE, jakie można znaleźć w Internecie. Oryginalna wersja językowa znajduje się pod poniższym adresem: CyclePro Elliott Wave Rules and Guidelineszaś tłumaczenie dla naszej społeczności inwestorskiej przedstawiam poniżej. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do lektury, Paweł Wańtowski (Enigma71)Zasady Elliotta muszą być przestrzegane w każdym detalu, by dana struktura mogła być zakwalifikowana jako struktura Elliotowska (lub fala). Jakkolwiek, wskazówki nie muszę być przestrzegane. Im więcej wskazówek jest spełnianych przez strukturę Elliotowską, tym większe prawdopodobieństwo, że jest ona prawidłowa.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2018 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①:Webinar "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych do końca 2018 roku.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.