Moja najbardziej poczuająca transakcja na kontraktach terminowych na WIG20 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika malco
18 lis 2008, 14:31

Moja najbardziej poczuająca transakcja na kontraktach terminowych na WIG20

Przed opisem "Mojej najbardziej pouczającej transakcji" przeglądnąłem transakcje jakie przeprowadziłem w tym roku albowiem dopiero od nie dawna można powiedzieć, że staram się "inwestować" na giełdzie. Jak większość zacząłem bardziej interesować się giełdą dopiero przy końcu trwającej hossy, gdy o niej było wszędzie głośno, a bilbordy z reklamami TFI i zyskami ponad 100% napotykałem na co dzień będąc w metrze. Oprócz tego co działo się na zewnątrz moją uwagę na giełdę zwrócił kolega z pracy, który posiada naprawdę duże doświadczenie w tym zakresie. Pamiętam teraz jego słowa z początku roku "lepiej przelej te środki z BDM na konto, gdyż zobaczysz, że po paru miesiącach będziesz o 5,0 tys. PLN do tyłu". Wówczas jeszcze moja strata sięgała ok. 1,0 tys. PLN i byłem pewny, że uda mi się to szybko nadrobić. Obecnie mogę tylko potwierdzić, że jego słowa stały się rzeczywistością.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.