Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejne etapy osiedla Moderna i osiedla Premium | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 lis 2016, 10:14

Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejne etapy osiedla Moderna i osiedla Premium

Dom Development S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce, rozpoczął sprzedaż kolejnych etapów dwóch warszawskich inwestycji: Osiedla Premium (Bemowo) – III etap, którego generalnym wykonawcą jest Warbud SA i Osiedla Moderna (Targówek) – IV etap, realizowany przez firmę NDI.

W trzecim etapie Osiedla Premium, którego termin przekazania wyznaczono na maj 2018 r., zlokalizowanego w centrum Bemowa, przy ul. gen. T. Pełczyńskiego, zaplanowano 134 mieszkania. W ofercie IV etapu Osiedla Moderna, powstającego na Targówku – u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej, znajdzie się 189 mieszkań. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań w IV etapie inwestycji Moderna to maj 2018 r.

III ETAP OSIEDLA PREMIUM

Projekt inwestycji, harmonijnie wkomponowany w otaczające płaszczyzny drzew, krzewów oraz istniejących budynków mieszkalnych wyróżniać będzie ciekawa architektura oraz staranne wykończenie. Osiedle zaoferuje łącznie około 1000 lokali.

W nowym etapie Osiedla Premium powstanie najniższy budynek mierzący od dwóch do czterech pięter, w którym zaplanowano 134 mieszkania. W nowej ofercie znajdą się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 33 mkw. do 121 mkw., z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze – wydzielone ogródki, w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 7150 do 9500 zł. Dla mieszkańców trzeciego etapu Osiedla Premium przewidziano 132 miejsc w garażu podziemnym. Cena miejsca standardowego to 29000 zł, a miejsca ze schowkiem: 37000 zł. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw.

Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych oraz w pobliżu bemowskiego ratusza (w odległości 900 m) jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi (Trasa S8) oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E5, 10, 26, 28, N42, N45, 105, 109, 122, 149, 154, 189). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowane są również stacje II linii metra „Powstańców Śląskich” oraz „Lazurowa”, które zgodnie z zapowiedziami warszawskiego ratusza maja powstać do 2023 roku. W pobliżu inwestycji znajdują się także galerie handlowe, punkty usługowe, restauracje oraz liczne sklepy, punkty usługowe i obiekty sportowo-rekreacyjne.

IV ETAP OSIEDLA MODERNA

Autorem projektu IV etapu inwestycji jest pracownia mąka.sojka.architekci. Osiedle zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, jego nazwa nawiązuje do charakterystycznej nowoczesnej estetyki. Na osiedlu powstanie łącznie około 750 przestronnych i funkcjonalnych lokali.

W nowym etapie Osiedla Moderna powstaną cztery 5-piętrowe budynki, w którym zaplanowano 189 mieszkań. Nowo budowane mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 31 do 115 mkw., będą wyposażone w loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze będą posiadały przydomowe ogródki w cenie mieszkania.

Ceny za mkw. kształtują się od 6820 do 7700 zł. Dla mieszkańców czwartego etapu Osiedla Moderna przewidziano 200 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 29000 zł, a miejsca ze schowkiem: 34000 zł. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw.

Osiedle Moderna będzie sąsiadować z Lasem Bródnowskim, zrewitalizowanym Kanałem Bródnowskim i osiedlem domów jednorodzinnych. Wyjątkową lokalizację inwestycji wyróżnia także dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527, 732). W bliskim sąsiedztwie osiedla (900m) planowana jest również stacja
L. Kondratowicza II linii metra. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, punkty usługowe, restauracje oraz liczne szkoły i przedszkola, a także obiekty sportowo-rekreacyjne.

OFERTA POD KLUCZ

Przyszli mieszkańcy nowo budowanych etapów osiedli Moderna i Premium mają możliwość zakupu mieszkań w stanie deweloperskim lub skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i możliwości finansowych. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Osiedle Premium i Osiedle Moderna to projekty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Obie inwestycje, realizowane na terenie dynamicznie rozwijających się części Warszawy, wyróżnia wysoka jakość wykończenia, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych i bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, w tym komunikacyjnej. Mamy nadzieję, że etapy, które zostały właśnie wprowadzone do sprzedaży spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

Źródło: Dom Development #DOM

Ostatnie wiadomości