Fachowcy.pl uruchamiają nową usługę dla swoich klientów | StrefaInwestorow.pl

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Wiadomości
02 gru 2016, 15:59

Fachowcy.pl uruchamiają nową usługę dla swoich klientów

Fachowcy.pl Ventures, spółka oferująca technologię do pozyskiwania zleceń z Internetu, wprowadza nowe rozwiązanie na rynku: rezerwowanie wizyt online bez aplikacji. System ma pomóc rozwiązać problem małych i średnich firm w relacjach z klientem, którym jest nieodbieranie telefonów: aż 34% tego typu firm nie odbiera połączeń telefonicznych od osób potencjalnie zainteresowanych ich usługami.

Nowość wprowadzona przez Spółkę to łatwy w obsłudze internetowy system, wbudowany w stronę internetową www (zbudowaną wcześniej przez Fachowcy.pl w ramach usługi abonamentowej). Zarówno potencjalny klient jak i przedsiębiorca nie potrzebują do kontaktu między sobą specjalnej aplikacji. Dodatkowo, dzięki temu rozwiązaniu cały ruch w Internecie związany z daną firmą skupia się na jej stronie www, a nie aplikacjach i platformach pośredniczących w pozyskaniu klienta. 

Zmieniamy całkowicie obecny rynek w zakresie rezerwacji wizyt. Bez dodatkowych kosztów, bez potrzeby dodatkowej aplikacji do zarządzania kalendarzem, bez potrzeby bycia klientem jakiejś platformy do rezerwacji wizyt. Na stronie www klienta wstawiamy jedynie przycisk “Umów wizytę” i on kieruje do strony z rezerwacją.

wyjaśnia działanie nowego rozwiązania Piotr Surmacki, Prezes Fachowcy.pl Ventures.

Klient posiadający złoty lub platynowy pakiet usług Fachowcy.pl nie potrzebuje do wykorzystywania nowego systemu żadnego dodatkowych narzędzi, za wyjątkiem telefonu. Jak dokładnie działa system?

Na przykład chcemy umówić się na strzyżenie w zakładzie fryzjerskim. Jego właściciel nie musi mieć żadnej dodatkowej aplikacji do zarządzania terminarzem wizyt - może nadal posługiwać się swoim papierowym kalendarzem lub używać zwyczajnego kalendarza w telefonie z systemem Android lub iOS. Dzieje się tak, dlatego, że całość komunikacji z klientem odbywa się za pomocą prostych wiadomości SMS - aby potwierdzić wizytę dla klienta właściciel lub osoba na recepcji klika tylko link, który przyszedł w treści SMS

tłumaczy Surmacki.

Bardzo proste są ewentualne zmiany terminu lub odwołanie wizyty. Wystarczy zmiana w kalendarzu w telefonie, ewentualnie kliknięcie w link z SMS. Mimo swojej prostoty system umożliwia bardzo zaawansowane zarządzanie zasobami każdej firmy.

Bez problemu mogę skompilować zestaw rezerwacyjny gdzie uwzględniam: osobę, narzędzia i stanowisko pracy. Przykładowo, żeby zrobić trwałą ondulację włosów potrzeba fryzjera, który to potrafi, potrzeba stanowiska gdzie można to zrobić, a na koniec potrzeba suszarki hełmowej do utrwalenia efektu - te wszystkie elementy składają się na wykonanie jednej usługi, a nasz system potrafi w prosty sposób zarządzać ich dostępnością.

dodaje Piotr Surmacki

Jak wynika z ostatniego badania Fachowcy.pl polscy przedsiębiorcy zapominają o dobrych relacjach z klientami - 34% firm nie odbiera telefonów od swoich klientów. System rezerwacji on-line, jaki oferuje Spółka swoim klientom jest odpowiedzią na wynik badania. Od umówionych wizyt za pośrednictwem systemu nie będzie pobierana prowizja.

Klienci posiadający złoty lub platynowy pakiet mają pełny komplet usług niezbędny do efektywnego pozyskiwania zleceń i nowych klientów z Internetu. 

Źródło: Spółka #FAV

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości