Mostostal Warszawa zbuduje Vena Mokotów w Warszawie dla Vantage za 36,6 mln zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 gru 2016, 12:33

Mostostal Warszawa zbuduje Vena Mokotów w Warszawie dla Vantage za 36,6 mln zł

Mostostal Warszawa podpisał z VD Mieszkania XVI - spółką zależną Vantage Development - umowę na budowę zespołu mieszkalnego Vena Mokotów przy ul. Pory w Warszawie za 36,6 mln zł netto, podała spółka.

Całkowity okres realizacji inwestycji wynosi 77 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót, tj. od dnia 30 grudnia 2016 r. Wartość umowy wynosi: 36,6 mln zł netto

czytamy w komunikacie.

Na podstawie umowy Mostostal Warszawa został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania budynków mieszkalnych w inwestycji Vena Mokotów w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości, wskazał Vantage w odrębnym komunikacie.

Inwestycja Vena Mokotów obejmuje 183 mieszkania o łącznej powierzchni 10,8 tys. m2 oraz 3 lokale usługowe o łącznej powierzchni 372 m2.

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych. Spółka debiutowała na GPW w 1993 roku. 

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od marca 2012 r. W ub. r. sprzedała 613 lokali w porównaniu do 255 sprzedanych rok wcześniej.

Źródło: (ISBnews) #VTG

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości