Mostostal Warszawa ma umowę na obwodnicę Strzyżowa za 98,08 mln zł brutto | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 sty 2017, 08:30

Mostostal Warszawa ma umowę na obwodnicę Strzyżowa za 98,08 mln zł brutto

Mostostal Warszawa i jego spółka zależna Mostostal Kielce podpisały umowę z Województwem Podkarpackim - Podkarpackim Zarządem Dróg Wojewódzkich na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Strzyżowa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 988, podała spółka. Wartość umowy to 98,08 mln zł brutto.

Spółka wraz z Mostostal Kielce S.A. (spółka w 100% zależna od Mostostal Warszawa S.A.) w dniu dzisiejszym podpisała z Województwem Podkarpackim - Podkarpackim Zarządem Dróg Wojewódzkich umowę na wykonanie w systemie 'zaprojektuj i wybuduj' dokumentacji projektowej z uzyskaniem decyzji środowiskowej i decyzji ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności oraz robót budowlanych w ramach zadania pn.: 'Budowa obwodnicy m. Strzyżów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 988'

czytamy w komunikacie.

Termin zakończenia przedmiotu umowy strony ustaliły na 31 października 2019 r. Wartość umowy wynosi 98 077 960,7 zł brutto, podano także.

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych. Spółka debiutowała na GPW w 1993 roku.

Źródło: (ISBnews) #MSW

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości