Uniwheels: W wezwaniu objętych zapisami zostało 9,3 mln akcji, warunek spełniony | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 maj 2017, 15:01

Uniwheels: W wezwaniu objętych zapisami zostało 9,3 mln akcji, warunek spełniony

W wezwaniu na akcje Uniwheels objętych zapisami zostało 9,3 mln akcji, czyli powyżej 75% wszystkich akcji i głosów, a w efekcie jedyny warunek nabywania akcji w wezwaniu został spełniony, podano w komunikacie.

Wcześniej Superior Industries International Germany AG podniósł cenę w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Uniwheels AG do 247,87 zł za akcję wobec ceny 236,07 zł za walor spółki, zaproponowanej wcześniej.

Cena, po której będą nabywane akcje objęte wezwaniem, których właścicielem jest Uniwheels Holding Malta nie ulega zmianie (226,50 zł za jedną akcję), podano także.

Pod koniec marca Superior Industries International Germany AG ogłosił wezwanie na 12 400 000 akcji Uniwheels, stanowiących 100% kapitału i głosów na walnym zgromadzeniu. Zapisy w wezwaniu zaplanowano do 22 maja br. 

Uniwheels AG jest jednym z największych europejskich dostawców felg dla producentów samochodów (OEM - Original Equipment Manufacturer) oraz wiodącym producentem felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów. Spółka jest notowana na GPW od 2015 r.

(ISBnews), #UNW

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości