Aplikacja Tankuj24 spółki UNIMOT znalazła się w Top 10 najczęściej pobieranych aplikacji zakupowych w polskim Google Play | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
29 maj 2017, 10:20

Aplikacja Tankuj24 spółki UNIMOT znalazła się w Top 10 najczęściej pobieranych aplikacji zakupowych w polskim Google Play

Aplikacja mobilna Tankuj24, której autorem jest polska spółka UNIMOT S.A. po nieco ponad tygodniu obecności na rynku znalazła się w Top 10 najczęściej pobieranych aplikacji zakupowych w polskim Google Play. Zainteresowanie aplikacją potwierdza zmieniające się trendy zakupowe Polaków, którzy swoich zakupów coraz częściej dokonują mobilnie.

Pozycja Tankuj24 w zestawieniu marketu Google to duży sukces, zważając na to, iż aplikacja pojawiła się na rynku 17 maja br. Tankuj24 to pierwszy w Europie projekt, który umożliwia zakup paliwa poprzez aplikację mobilną, taniej i wygodniej niż w tradycyjnej sprzedaży. Spółka UNIMOT S.A. poinformowała także, że pracuje nad anglojęzyczną wersją aplikacji pod nazwą Refuel24.

Aplikacja ma przyjazny interfejs, dzięki czemu jest wygodna w użyciu. Zakup paliwa poprzez aplikację odbywa się 3 prostych krokach. Kierowca wybiera z mapy stację paliw współpracującą z Tanku24 i oferującą najkorzystniejszą cenę. W drugim kroku rezerwuje określoną ilość paliwa, płacąc za nią mobilnie. Finalnym krokiem, jaki zrobić musi kupujący jest odwiedzenie stacji w ciągu 24 godzin od chwili rezerwacji i odebranie paliwa.

Oprócz wygody i oszczędności gwarantowanych na każdym litrze paliwa Tankuj24 umożliwia porównywanie cen na stacjach paliw, wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora, a także jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu. Dzięki temu klient może szybko i sprawnie kontrolować i rozliczać koszty paliwa, a o tym, że koszt paliwa stanowi istotny punkt w budżecie domowym lub firmowym wie każda zmotoryzowana osoba.

Tankuj24 doceniają nie tylko konsumenci pobierający aplikację. Jej potencjał dostrzegła także branża paliwowa. Aplikacja otrzymała nagrodę publiczności międzynarodowych targów. Tankuj24 zostało docenione za innowacyjność i nowatorskie podejście do sprzedaży paliwa podczas XXIV Międzynarodowych Targów Stacja Paliw, które odbywały się w Warszawie.

Aplikacja współpracuje ze stacjami w kilkunastu miastach Polski, m.in.: Krakowie, Szczecinie, Trójmieście, Częstochowie i Gorzowie Wielkopolskim. Z każdym dniem lista stacji współpracujących z Tankuj24 rośnie. UNIMOT planuje pokrycie projektem kluczowych regionów Polski do końca roku.

tankuj

Źródło: Spółka, #UNT

Ostatnie wiadomości