EVF I sprzedaje do 1,8 mln akcji PBKM w ramach procesu ABB | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
31 maj 2017, 08:36

EVF I sprzedaje do 1,8 mln akcji PBKM w ramach procesu ABB

EVF I Investments S. A. R. L. (EVF I), akcjonariusz Polskiego Banku Komórek Macierzystych (PBKM) rozpoczął proces przyśpieszonej budowy księgi popytu (ABB), której celem jest sprzedaż do 1 802 200 akcji spółki, reprezentujących do 38,06% udziału w ogólnej liczbie głosów, podał PBKM.

Zgodnie z przekazaną przez EVF I informacją, proces sprzedaży akcji zostanie przeprowadzony w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu wśród wybranych inwestorów. Proces ten rozpocznie się niezwłocznie i może zostać odwołany lub zakończony przez EVF I w dowolnym czasie. Akcjonariusz zastrzega sobie prawo zmiany warunków sprzedaży, terminu przeprowadzenia procesu sprzedaży akcji oraz zmiany ilości oferowanych akcji

czytamy w komunikacie.

Haitong Bank Oddział w Polsce oraz Trigon Dom Maklerski pełnią rolę menadżerów oraz współprowadzących księgę popytu w ramach ABB.

Polski Bank Komórek Macierzystych został założony w 2002 roku i zajmuje się pozyskiwaniem, przetwarzaniem i wieloletnim przechowywaniem komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych. Celem działalności PBKM jest zapewnienie dziecku lub członkom rodziny szybkiego dostępu do materiału biologicznego, który może być stosowany w nowoczesnych terapiach. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r.

Źródło (ISBnews) #BKM

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości