Sfinks uzgodnił przejęcie sieci lokali Piwiarnia Warka od Grupy Żywiec | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
06 cze 2017, 18:51

Sfinks uzgodnił przejęcie sieci lokali Piwiarnia Warka od Grupy Żywiec

Sfinks Polska uzgodnił w ramach negocjacji z Grupą Żywiec przejęcie kontroli nad siecią lokali Piwiarnia Warki oraz zawarcia z Grupą Żywiec umowy o współpracy w zakresie sprzedaży w tej sieci produktów na rzecz Sfinks Polska, podała spółka w opóźnionej informacji.

Sfinks wskazał, że powodem opóźnienia publikacji informacji poufnej była ochrona prawnie uzasadnionych interesów Sfinks Polska, związanych z potencjalnie niekorzystnym wpływem podania informacji poufnej do wiadomości publicznej na przedmiot transakcji tj. liczbę lokali objętych umowami franczyzowymi w ramach sieci Piwiarnia Warki.

"6 czerwca 2017 r., w związku z otrzymaniem od Grupy Żywiec oferty zawarcia umów w powyższym zakresie zawierającej wykaz umów franczyzowych wraz z terminami ich obowiązywania, Sfinks pozyskała informacje wskazujące na ustanie ryzyka, o którym mowa powyżej"

czytamy w komunikacie. 

Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju i jedna z największych w Europie. Sfinks Polska jest notowany na GPW od 2006 r.

(ISBnews), #SFS

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości