Cena maksymalna w ofercie Morizona ustalona na 2,05 zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
12 cze 2017, 18:33

Cena maksymalna w ofercie Morizona ustalona na 2,05 zł

Cena maksymalna akcji w ofercie publicznej spółki Morizon została ustalona na 2,05 zł, podała spółka.

"Zarząd Morizon [...] informuje, że zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego w dniu 12 czerwca 2017 r. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła aneks nr 1 do prospektu emisyjnego zatwierdzonego w dniu 9 czerwca 2017 r., który to aneks nr 1 sporządzony został w związku z ustaleniem w dniu 12 czerwca 2017 r. ceny maksymalnej oferowanych akcji ustalonej na potrzeby przeprowadzenia procesu księgi popytu na akcje oferowane. Cena maksymalna akcji oferowanych została ustalona przez zarząd emitenta w cenie 2,05 zł"

czytamy w komunikacie.

Wcześniej spółka podała, że zapisy w ofercie publicznej do 8,5 mln nowych akcji serii H, stanowiących do 17,9% udziału w podwyższonym kapitale zakładowym spółki Morizon rozpoczynają się we wtorek, 13 czerwca.

Oferującym akcje jest Vestor Dom Maklerski. W konsorcjum detalicznym dla inwestorów indywidualnych uczestniczą: Biuro Maklerskie Alior Banku, Dom Maklerski mBanku oraz Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

Grupa Morizon jest największym niezależnym wydawcą serwisów nieruchomości w Polsce. Należące do niej portale odwiedza ok. 1,4 mln unikalnych użytkowników.

Morizon.pl to technologiczna platforma nieruchomościowo-finansowa umożliwiająca wyszukiwanie, finansowanie i usprawniająca dokonywanie transakcji na rynku nieruchomości. Grupa dostarcza kompleksowe usługi i narzędzia fintech dla pośredników finansowych, biur nieruchomości i deweloperów oraz dysponuje własną siecią profesjonalnych doradców kredytowych. Celem Grupy jest budowa kompleksowej platformy OneStopShop, która w jednym miejscu skoncentruje wszystkie produkty i usługi niezbędne przy zakupie nieruchomości oraz przeprowadzi klientów przez wszystkie etapy tego procesu - od wyszukania do zamieszkania.

(ISBnews), #MZN

Ostatnie wiadomości