Prospekt Tower Investments wz. z przejściem na GPW z NC trafił do KNF | StrefaInwestorow.pl

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Wiadomości
20 cze 2017, 10:34

Prospekt Tower Investments wz. z przejściem na GPW z NC trafił do KNF

Prospekt Tower Investments w związku z przejściem na GPW z NewConnect z emisją akcji trafił do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), podała spółka.

"Prospekt został sporządzony w związku z ofertą publiczną do 300 000 nowo emitowanych akcji zwykłych serii C o wartości nominalnej 1 zł każda oraz w celu ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji serii A, akcji serii B, akcji serii C oraz praw do akcji serii C spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie"

czytamy w komunikacie.

W IV kwartale br. Tower Investments planuje przeniesienie notowań akcji na rynek regulowany GPW i emisję do 300 tys. nowych akcji, pod warunkiem właściwej wyceny przedsiębiorstwa. 

Strategia rozwoju Tower Investments na lata 2017-2022 zakłada wzrost liczby realizowanych projektów deweloperskich we wszystkich segmentach działalności oraz utworzenie funduszu skomercjalizowanych nieruchomości (REIT).

Tower Investments SA działa od 2005 roku, w lipcu ubiegłego roku dołączyła do grona spółek notowanych na NewConnect. Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu "pod klucz". Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN.

(ISBnews), #TOW

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości