Oferta Izostalu i Stalprofilu na 71,97 mln zł netto wybrana przez Gaz-System | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 sie 2017, 16:24

Oferta Izostalu i Stalprofilu na 71,97 mln zł netto wybrana przez Gaz-System

Oferta konsorcjum Stalprofilu i jego spółki zależnej - Izostalu, warta 71,97 mln zł netto, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Gaz-Systemu na dostawę izolowanych rur stalowych do budowy gazociągu Zdzieszowice-Wrocław, podały spółki.

"Zarząd Stalprofil S.A. powziął informację o wyborze przez Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. z siedzibą w Warszawie (zamawiający), oferty złożonej przez spółkę zależną Izostal S.A., w imieniu konsorcjum firm w składzie: Izostal S.A. (lider konsorcjum) oraz Stalprofil S.A. (członek konsorcjum), jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę izolowanych rur stalowych dla zadania inwestycyjnego realizowanego przez O.G.P. Gaz-System S.A. - Gazociąg DN 1000 Zdzieszowice - Wrocław odcinek Zdzieszowice - Brzeg o długości około 45 km" 

czytamy w komunikacie.

W ramach konsorcjum za produkcję i dostawę izolowanych Izostal.

"Wartość złożonej przez lidera konsorcjum oferty wynosi 71 972 tys. zł netto, co stanowi 88 526 tys. zł brutto"

czytamy dalej.

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia przewiduje realizację dostaw w terminie 1 lutego 2018 r. do 31 maja 2018 r., podano także.

Konsorcjum podpisze z zamawiającym umowę, która stanowić będzie umowę cząstkową w ramach zawartej umowy ramowej zawartej w 2015 r.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. W 2016 r. miała 800 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.

(ISBnews), #STF, #IZS

Ostatnie wiadomości