Unibep ma umowę na budowę centrum logistycznego na Białorusi za 54,25 mln zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 sie 2017, 11:37

Unibep ma umowę na budowę centrum logistycznego na Białorusi za 54,25 mln zł

Unibep podpisał z Bremino Group warunkową umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa centrum logistycznego w miejscowości Bołbasowo na Białorusi za 12,77 mln euro netto, co odpowiada kwocie 54,25 mln zł netto, poinformowała spółka.

Przedmiotem umowy jest wykonanie kompleksu logistyczno-przemysłowego wraz z obiektami infrastruktury inżynieryjnej i transportowej. Rozpoczęcie realizacji inwestycji nastąpi w III kw. 2017 r., a zakończenie w IV kw. 2018 r., podano także.

"Umowa wchodzi w życie po uzyskaniu finansowania przez zamawiającego (kredyt udzielony z udziałem polskiej instytucji finansowej z ubezpieczeniem KUKE), tj. po uzyskaniu przez kredyt statusu kredytu operacyjnego, co nastąpi z dniem spełnienia wszystkich warunków uruchomienia kredytu"

czytamy w komunikacie.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,25 mld zł w 2016 r.

(ISBnews), #UNI

Ostatnie wiadomości