Aplisens rozpocznie 9 X skup akcji własnych oferując 14,8 zł za szt. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
03 paź 2017, 09:27

Aplisens rozpocznie 9 X skup akcji własnych oferując 14,8 zł za szt.

Zarząd Aplisens podjął uchwałę w sprawie realizacji skupu akcji własnych po 14,8 zł za jedną akcję, poinformowała spółka.

Kurs akcji spółki na poniedziałkowym zamknięciu notowań wyniósł 10,68 zł za jeden walor.

"W ramach oferty spółka oferuje akcjonariuszom nabycie od nich notowanych na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych akcji Aplisens o jednostkowej wartości nominalnej 0,2 zł, będących zdematerializowanymi akcjami zwykłymi na okaziciela, oznaczonymi przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych kodem ISIN PLAPLS000016, w liczbie nie większej niż 537 170, co stanowi nie więcej niż 4,1% kapitału zakładowego spółki"

czytamy w komunikacie.

Oferowana cena zakupu akcji wynosi 14,8 zł za jedną akcję, podano także.

"Oferty sprzedaży akcji składane będą przyjmowane w dniach 9-23 października 2017 r. w wybranych placówkach Alior Bank S.A. Zawarcie i rozliczenie transakcji w ramach oferty przewidywane jest na dzień 27 października 2017 r. Wszystkie akcje nabyte w ramach oferty zostaną opłacone gotówką. W przypadku, gdy liczba akcji objętych prawidłowo złożonymi ofertami sprzedaży w terminie ich przyjmowania będzie większa niż 537 170 akcji, wszystkie prawidłowo złożone oferty sprzedaży zostaną zredukowane proporcjonalnie"

czytamy dalej.

Aplisens jest producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Oferuje szeroką gamę urządzeń do pomiaru, regulacji i przetwarzania ciśnienia, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu od energetyki po przemysł chemiczny, rafineryjny, farmaceutyczny czy spożywczy. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2008 r.

(ISBnews), #APN

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości