Prezes KBJ, Artur Jedynak, podczas spotkania z inwestorami przybliżył działalność i model biznesowy spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
04 paź 2017, 17:37

Prezes KBJ, Artur Jedynak, podczas spotkania z inwestorami przybliżył działalność i model biznesowy spółki

Prezes KBJ podczas spotkania z inwestorami przedstawił model biznesowy spółki, perspektywy jej rozwoju oraz branżę, w której działa. Ponadto podkreślił, że była to dobra okazja do dyskusji o całym rynku kapitałowym i możliwość wymiany własnych doświadczeń związanych z działalnością na polskiej giełdzie.

W Śniadaniu Inwestorów wziął udział redaktor naczelny Strefy Inwestorów, Paweł Biedrzycki.

„Stara inwestorska zasada mówi, że atrakcyjnych zysków należy szukać tam gdzie jest mała konkurencja. W związku z tym, spotkania z małymi spółkami zawsze są świetną okazją, żeby poznać biznes, który nie do końca wszyscy znają. Z drugiej strony, ważne jest też to, że małe spółki mają dużo większy potencjał do wzrostów procentowych. A nas inwestorów zawsze najbardziej interesują procenty.”

powiedział Paweł Biedrzycki, redaktor naczelny Strefy Inwestorów.

KBJ działa w branży technologicznej i specjalizuje się w dostarczaniu usług informatycznych. Spółka regularnie wypłaca swoim akcjonariuszom dywidendę. Jest notowana na NewConnect od 2011 roku. W najbliższym czasie spółka planuje zorganizować Dzień Inwestora. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Źródło: Strefa Inwestorów, #KBJ

Ostatnie wiadomości