T-Bull liczy na przejście na rynek główny GPW z NewConnect w I kw. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
15 gru 2017, 11:55

T-Bull liczy na przejście na rynek główny GPW z NewConnect w I kw. 2018 r.

T-Bull podtrzymuje chęć przejścia na rynek główny GPW z NewConnect w I kwartale 2018 r., poinformował prezes Grzegorz Zwoliński. Priorytetem na przyszły rok jest m.in. rozwój multiplayera na urządzeniach mobilnych. 

"Mamy nadzieję, że w I kw 2018 r. przejdziemy na GPW. Pracujemy nad pogłębieniem multiplayera w naszych istniejących grach - przede wszystkim 'Top Speed' i 'Best Sniper'. W I kwartale 2018 r. szykujemy premierę 'Nitro Racing GO'. Uważamy, że ma bardzo duży potencjał i docelowo przygotowujemy tu multiplayer cross-apkowy. Wszystko to ma sprawić, że przyszły rok ma być najlepszy z naszych dotychczasowych"

powiedział Zwoliński podczas Vestor Games.

Członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski dodał, że spółka rozpocznie prace nad projektem w ramach programu GameINN, którego szczegóły podane zostały w raporcie bieżącym.

"Oczekiwany jest dalszy rozwój segmentu mobile przez przynajmniej kilka kolejnych lat. Zakładamy także wejście do nowych krajów, w tym do Chin"

wskazał Fijałkowski.

Akcjonariusze T-Bull zdecydowali o ubieganiu się o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku głównym GPW. Wyrazili też zgodę na emisję nowych do 100 tys. akcji serii F i zaoferowanie ich w ofercie publicznej. 

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect od października 2016 r.

(ISBnews), #TBL

Ostatnie wiadomości