Potencjalny zagraniczny inwestor odstąpił od rozmów z GetBack | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
28 mar 2018, 09:57

Potencjalny zagraniczny inwestor odstąpił od rozmów z GetBack

Potencjalny zagraniczny inwestor odstąpił od rozmów z GetBackiem, podała spółka.

"W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 26/2018, zarząd Getback informuje, że otrzymał dziś zawiadomienie, zgodnie z którym inwestor odstąpił od rozmów, o których mowa w przywołanym raporcie"

czytamy w komunikacie.

21 marca br. GetBack poinformował, że podpisał list intencyjny z potencjalnym zagranicznym inwestorem branżowym, analizującym potencjalne objęcie akcji GetBack w nowych emisjach akcji. Podkreślono, że nie jest to żaden z inwestorów z Izraela i USA, z którymi wcześniej GetBack rozpoczął negocjacje na temat możliwości objęcia przez nich nowej emisji.

Zgodnie z treścią listu intencyjnego, objęcie akcji przez potencjalnego inwestora zagranicznego nastąpiłoby w drodze subskrypcji prywatnej. Zakończenie transakcji było przewidywane nie później niż na 30 kwietnia 2018 r.

Spółka podała również w dzisiejszym komunikacie, że rozmowy z inwestorami, o których informowała w raportach bieżących nr 23/2018 oraz 25/2018 (tj. pochodzący z Izraela i USA) dalej trwają.

GetBack S.A. jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. Powstała w lutym 2012 roku, zaś od marca 2014 r. grupa jest obecna także na rynku rumuńskim. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

(ISBnews), #GBK

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości