QubicGames ma licencję na wydanie gry 'Odium To the Core' na Nintendo Switch | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 cze 2018, 14:58

QubicGames ma licencję na wydanie gry 'Odium To the Core' na Nintendo Switch

QubicGames zawarł z firmą Dark-1 DOO umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry "Odium To the Core" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka.

"W zamian za udzielenie licencji na wydanie gry developer otrzyma od emitenta wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry). […] Premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w IV. kwartale 2018 roku. Planowana cena gry to 4.99 USD/4.99 EUR/500 JPY"

czytamy w komunikacie.

"Odium To the Core" jest jednoprzyciskową grą typu "reach the point" opartą na muzyce, dostępną na komputery PC/Mac na platformie Steam. Recenzje gry na platformie Steam na dzień sporządzenia raportu są oznaczone jako "pozytywne" (100% graczy poleca grę), podano także.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

(ISBnews), #QUB

Ostatnie wiadomości