Murapol prowadzi negocjacje ws. sprzedaży 32,99 akcji Skarbiec Holding | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
15 cze 2018, 09:28

Murapol prowadzi negocjacje ws. sprzedaży 32,99 akcji Skarbiec Holding

Zarząd Murapol podjął decyzję o przystąpieniu do negocjacji z podmiotami trzecimi w sprawie sprzedaży pakietu 2 251 152 akcji spółki Skarbiec Holding o wartości nominalnej 0,80 zł każda i łącznej wartości nominalnej 1,8 mln zł stanowiących 32,99% kapitału zakładowego i ogólnej liczby głosów Skarbiec Holding, podała spółka, ujawniając opóźnioną informację poufną. 

"Realizacja transakcji planowana jest na najbliższe dni, przy czym do dnia publikacji niniejszego raportu nie zostały podpisane żadne dokumenty transakcyjne, w związku z czym spółka zastrzega, iż prowadzenie negocjacji na tym etapie nie oznacza, iż transakcja sprzedaży akcji Skarbiec Holding zostanie zrealizowana"

czytamy w komunikacie. 

Decyzja o przystąpieniu do negocjacji została podjęta 24 maja 2018 r.

"Powodem ujawnienia informacji poufnej jest fakt, że informacja straciła status informacji poufnej w związku z pojawiającymi się w dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych doniesieniami medialnymi"

czytamy w komunikacie, opublikowanym w czwartek przed północą. 

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Grupa Murapol podpisała 3 605 umów sprzedaży mieszkań w 2017 r.

(ISBnews), #SKH

Ostatnie wiadomości