GetBack: Rozwiązanie umów z Trigon niemożliwe do zakończenia przeglądu transakcji | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
19 lip 2018, 09:23

GetBack: Rozwiązanie umów z Trigon niemożliwe do zakończenia przeglądu transakcji

GetBack w restrulturyzacji ocenia, że rozwiązanie umów na zarządzanie portfelami wierzytelności przez Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych nie jest możliwe do chwili, w której zakończony zostanie niezależny przegląd transakcji sprzedaży/nabycia na rynku wtórnym portfeli wierzytelności, podał GetBack.

„W ocenie emitenta takie rozwiązanie […] umów nie jest możliwe do chwili, w której zakończony zostanie niezależny - prowadzony zgodnie z sugestią audytora emitenta - przegląd transakcji sprzedaży/nabycia na rynku wtórnym portfeli wierzytelności" 

czytamy w komunikacie.

W ocenie emitenta, w jakimkolwiek przypadku nie można przyjąć stanowiska, że wyżej wymienione umowy zostały rozwiązane z przyczyn lezących po stronie emitenta, podano także.

Wczoraj Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych podało, że rozwiązało umowę z GetBack w restrukturyzacji o zarządzanie portfelami wierzytelności w ramach dziewięciu funduszy Trigon Profit. TFI podało także, że planuje podpisanie umów z nowymi renomowanymi serwiserami w najbliższych dniach.

GetBack S.A. jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. Powstała w lutym 2012 roku, zaś od marca 2014 r. grupa jest obecna także na rynku rumuńskim. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

ISBnews), #GBK

Zobacz także: Trigon TFI rozwiązało umowę z GetBack S.A. w restrukturyzacji o zarządzanie portfelami wierzytelności

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości