Irony Curtain: From Matryoshka with Love od Artifex Mundi trafi do sprzedaży w 2019 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
25 lip 2018, 15:31

Irony Curtain: From Matryoshka with Love od Artifex Mundi trafi do sprzedaży w 2019 r.

Giełdowy producent i wydawca gier rozpoczął kampanię promocyjno-marketingową gry Irony Curtain: From Matryoshka with Love. Satyryczna gra przygodowa typu Point'n'Click zostanie wydana na platformach PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch na początku przyszłego roku.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love (nazwa robocza Matryoshka) to satyryczna gra przygodowa, która opowiada o zachodnim dziennikarzu, po raz pierwszy odwiedzającym fikcyjny komunistyczny kraj. Ręcznie malowanej oprawie graficznej towarzyszyć będzie mnóstwo humoru, wielowarstwowa fabuła oraz intrygujące zagadki.

„Irony Curtain jest kolejną po zapowiedzianym przed miesiącem My Brother Rabbit grą premium Artifex Mundi, wykorzystującą bogate doświadczenia spółki w tworzeniu tytułów z angażującą warstwą narracyjną, adresowanych do szerszego grona odbiorców. Irony Curtain posiada wszystkie niezbędne elementy wysokiej jakości klasycznej przygodówki Point’n’Click, która powinna spodobać się fanom tego gatunku. Równocześnie, za sprawą absurdalnego poczucia humoru, fajnej, komiksowej grafiki i niebanalnej tematyki, która w dzisiejszych czasach ponownie nabiera aktualności, gra ma potencjał by zainteresować szersze grono graczy"

komentuje Tomasz Grudziński, prezes Artifex Mundi.

O spółce

Artifex Mundi S.A. to wiodący wydawca oraz producent gier przygodowych na świecie, obecny na rynku od 2007 r. Do tej pory spółka wprowadziła do sprzedaży ponad 70 gier, dostępnych zarówno na urządzeniach mobilnych, konsolach, jak i komputerach. Artifex Mundi jest jednym z globalnych liderów w segmencie gier typu HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure), produkując i wydając tytuły własne oraz stworzone przez innych deweloperów. Wśród najbardziej znanych produkcji znajdują się m.in. serie gier: Enigmatis, Grim Legends, Time Mysteries, Nightmares from the Deep.

Źródło: spółka, #ART

Ostatnie wiadomości