Mostostal Warszawa ma umowę z Tauronem na prace w El. Łagisza za 66,1 mln zł  | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 wrz 2018, 17:05

Mostostal Warszawa ma umowę z Tauronem na prace w El. Łagisza za 66,1 mln zł 

Mostostal Warszawa podpisał umowę z Tauron Wytwarzanie na realizację zadania pn.: "Uciepłownienie bloku 10 wraz z dostosowaniem układu wyprowadzenia ciepła w Tauron Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Łagisza w Będzinie", podał Mostostal. Wartość umowy wynosi 66,08 mln zł brutto. 

"Termin realizacji: 15 m-cy od momentu podpisania kontraktu. Termin płatności: w ciągu 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej przez spółkę faktury. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące - okres podstawowy, oraz 60 miesięcy - okres wydłużony"

czytamy w komunikacie. 

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych. Spółka debiutowała na GPW w 1993 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,1 mld zł w 2017 r.

Tauron Polska Energia S.A. jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Jest notowana na GPW od 2010 r. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. W skład grupy wchodzą m.in. Tauron Wydobycie, Tauron Wytwarzanie, Tauron Ekoenergia, Tauron Ciepło, Tauron Dystrybucja, Tauron Sprzedaż oraz Tauron Obsługa Klienta. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

(ISBnews), #MSW, #TPE

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości