VIII Konferencja Rada Nadzorcza – praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 wrz 2018, 10:27

VIII Konferencja Rada Nadzorcza – praktycznie o radach nadzorczych i nadzorze właścicielskim

VIII edycja Konferencji Rada Nadzorcza odbędzie się 4 października 2018 roku (czwartek) w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych.

„Zaproszone osoby – co zresztą jest domeną konferencji – gwarantują najwyższy poziom kompetencji. Wchodzimy w kolejne obszary profesjonalnego sprawowania nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych – spojrzymy postrzega te zagadnienia jeden z największych w Polsce inwestor finansowy. Porozmawiamy również o tym jak powinny wyglądać rady nadzorcze oczami udziałowców i akcjonariuszy, a także o przyszłości rad nadzorczych – bo wydarzeń rynkowych ostatnio niezmiernie dużo! I po raz pierwszy poruszymy trudną kwestię rad nadzorczych w firmach rodzinnych! Będzie również – odrobina humoru. Po szczegóły odsyłam oczywiście do programu”

mówi Piotr Rybicki, pomysłodawca i organizator konferencji.

Podczas VIII Konferencji Rada Nadzorcza zostanie wręczone wyróżnienie „Człowiek Corporate Governance 2018”. Już po raz czwarty zostanie doceniona osoba, która wnosi niebagatelny wkład w budowę ładu korporacyjnego w Polsce. Dotychczasowi laureaci: Andrzej S. Nartowski, Wiesław Rozłucki i Agnieszka Gontarek są najlepszą rekomendacją rangi wyróżnienia.

„Myślę, że podobnie jak ja, tak i wszyscy członkowie kapituły, wybierając tegorocznego wyróżnionego czuli dumę. Od kilku lat tworzymy nowy ważny rozdział corporate governance w Polsce – i to jest naprawdę powód do dumy"

mówi Piotr Rybicki.

Do udziału w VIII Konferencji Rada Nadzorcza organizator zaprasza przedsiębiorców, właścicieli firm, udziałowców, akcjonariuszy, członków rad nadzorczych, dyrektorów finansowych, pracowników nadzoru właścicielskiego, pracowników biur zarządu, pracowników naukowych a także wszystkie osoby zainteresowane tematyka corporate governance. 

„To nie tylko konferencja dla rad nadzorczych”

mówi Piotr Rybicki.

„To konferencja przede wszystkim dla osób, które faktycznie sprawują nad swoimi firmami – niezależnie od tego czy w danym podmiocie powołano odrębny organ – radę nadzorczą”

dodaje.

„A wszystkim, którym wydaje się, że Dąbrowa Górnicza jest daleko (bo 15 km z Katowic, 70 km z Krakowa, 212 km z Wrocławia i 305 km z Warszawy) – to naprawdę ciekawe miasto, które warto odwiedzić nie tylko przy okazji VIII Konferencji Rada Nadzorcza”

zaprasza Piotr Rybicki pomysłodawca i organizator konferencji.

Szczegółowe informacje o VIII Konferencji Rada Nadzorcza znajdują się pod adresem: http://konferencjaradanadzorcza2018.pl/

Organizatorem konferencji jest serwis NadzórKorporacyjny.pl. Strefa Inwestorów jest patronem medialnym VIII edycji Konferencji Rada Nadzorcza.

Źródło: serwis Nadzów Korporacyjny 

Ostatnie wiadomości