PrimeBit Games wydaje swój flagowy tytuł Magic Nations na Steam | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
20 wrz 2018, 08:34

PrimeBit Games wydaje swój flagowy tytuł Magic Nations na Steam

PrimeBit Games, notowany na New Connect developer gier z Rzeszowa, wypuścił dziś na rynek pełną wersję swojego najważniejszego tytułu – Magic Nations. To strategiczna karcianka osadzona w świecie fantasy dla graczy z całego świata, oparta na rywalizacji. Taktyka i odpowiednio wykorzystanie posiadanych zasobów zdecyduje o sukcesie lub porażce gracza.

Mamy przyjemność przekazać naszym użytkownikom kompletną wersję flagowego tytułu Prime Bit Games – Magic Nations. Dołożyliśmy wszelkich starań aby gra była jak najbardziej interesująca i każdy znalazł w niej coś dla siebie. Przygotowaliśmy produkt, w którym gracze będą mogli sprawdzić swoje zdolności strategiczne, taktyczne oraz umiejętności zarządzania kapitałem ludzkim i posiadanymi zasobami. Zadbaliśmy również o piękną grafikę, która uprzyjemni czas spędzony w grze i będzie uzupełnieniem przygody w świecie magii.

mówi Michał Ręczkowicz prezes PrimeBit Games

Rozgrywka w Magic Nations polega na logicznym myśleniu i dostosowaniu swoich ruchów do warunków panujących na polu walki. Użytkownik może wziąć udział w specjalnych kampaniach lub zdecydować się na bitwę z innymi zawodnikami. Podczas tych potyczek gracze rozstawiają swoje oddziały i wykorzystują umiejętności bohaterów z posiadanych kart. Odpowiednie pokazanie swoich silnych stron i odkrycie słabych punktów u przeciwnika mogą zdecydować o sukcesie lub porażce. – Skomponowaliśmy karty w taki sposób, aby każda kolejna rozgrywka różniła się od poprzedniej. Wszyscy bohaterowie naszej gry charakteryzują się innym zestawem cech, które w odpowiednim zestawieniu tworzą barierę nie do pokonania. Aby wygrać należy doprowadzić swoich przeciwników do sytuacji bez wyjścia, utraty kart lub kapitulacji. – dodaje Ręczkowicz

Świat gry zamieszkuje sześc ras, z których każdej nadano inną charakterystykę. To pozwala graczom wcielić się i utożsamić ze swoją postacią. Każdej z nich dedykowane są specjalne karty, podzielone na cztery rodzaje: normalne, magiczne, legendarne i starożytne. Użytkownicy mogą zdobywać je podczas kampanii, oraz kupować i sprzedawać innym graczom. Co ciekawe, udostępniono również unikatowe karty, które można zdobyć grając w inne produkcje studia.

Magic Nations to gra multiplatformowa – spółka aktualnie pracuje nad portingiem tytułu na Xbox One, Nintendo Switch, iOS i Android.

O spółce:

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations.

Spółka jest twórcą własnej platformy typu kickstarter, za pośrednictwem której deweloperzy gier mogą przeprowadzać zbiórki pieniędzy na sfinansowania swoich projektów, których wydawcą w przyszłości będzie PrimeBit Games.

Źródło: Spółka, #PBG

Ostatnie wiadomości