PrimeBit Games na targach PGA 2018 w Poznaniu | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 paź 2018, 09:16

PrimeBit Games na targach PGA 2018 w Poznaniu

PrimeBit Games, notowany na NewConnect twórca, projektant i wydawca gier, weźmie udział w największych targach komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby zwiedzających, powierzchni i wystawców – Poznań Game Arena (PGA). Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października.

Producent zaprezentuje swoje trzy tytuły, z których największym będzie – Magic Nations, gra karciana typu free-to-play osadzona w świecie fantasy, która premierę miała 20 września br. Ponadto PrimeBit Games pokaże Caveman Chuck oraz Dark Tower. Gracze, którzy odwiedzą stoisko spółki, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, m.in. cosplayerkę, zestawy gadżetów z gier w specjalnych cenach, a także DLC Magic Nations. Developer będzie dostępny na stoisku nr 13 w pawilonie 8.

O spółce

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations.

Spółka jest twórcą własnej platformy typu kickstarter, za pośrednictwem której deweloperzy gier mogą przeprowadzać zbiórki pieniędzy na sfinansowania swoich projektów, których wydawcą w przyszłości będzie PrimeBit Games.

Źródło: spółka, #PBT

Ostatnie wiadomości